Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Бізнес-книги

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

Книги з бізнесу - це незамінні джерела знань і корисних порад для тих, у кого є або планується власна справа. Бізнес-література вкрай важлива для успішної реалізації цілей і досягнення високих результатів.5.00
Big money. Принципы первых Евгений Черняк
250 
Купити

250 
Купити
5.00
Чому нації занепадають Дарон Аджемоглу
195 
Купити
58 
Купити
670 
Купити
Стив Джобс Уолтер Айзексон
690 
Купити
акція
465 441.75
Купити
Книга богатства Дейл Карнеги
692 
Купити
48 законов власти Роберт Грин
590 
Купити
акція

250 237.50
Купити
175 
Купити
акція
Адміністратор INSTAGRAM 2.0 Дмитро Кудряшов
160 152
Купити
акція
Феномен ZARA Ковадонґа О’Ші
200 190
Купити
95 
Купити
The Wolf of Wall Street Джордан Белфорт
418 
Купити
33 стратегии войны Роберт Грин
690 
Купити
304 
Купити
Стратегия жизни Клайтон М. Кристенсен
120 
Купити
195 
Купити

Книги по бізнесу

Як показує досвід, купити бізнес-книги найчастіше прагнуть студенти, люди, які планують старт власної справи, а також досвідчені бізнесмени, постійно розширюють коло своїх знань і корисних навичок. З огляду на різноманітність потреб, цілей і інтересів відвідувачів, інтернет-магазин "Букля"намагається регулярно поповнювати і оновлювати асортимент, щоб надати будь-якому охочому можливість купити найкращі книги по бізнесу.

Всі книги про бізнес, наявні на "полицях"нашого магазину можна умовно розділити на дві категорії: стимулюючі і прикладні. Перші створені для того, щоб прямо або побічно мотивувати читача, допомогти йому повірити у власні сили і довести, що при бажанні абсолютно кожен здатний досягти успіху. Найчастіше бізнес-література даного типу представлена ​​у вигляді біографій відомих підприємців або аналізу особистого досвіду автора в подоланні виникали колись проблем. Другі ж містять конкретні рекомендації щодо побудови раціональної стратегії розвитку бізнесу, менеджменту, управління часом, маркетингу, лідерства, комунікації, корпоративної етики і т.д. І ті, і інші просто необхідні для самовдосконалення, дозволу безлічі повсякденних і нетипових завдань, а також якнайшвидшого досягнення високих результатів.

Якісні книги для бізнесу - це джерело безцінних рад від гуру ведення власних проектів зі світовим ім'ям, серед яких: Теодор Драйзер, Роберт Кіосаки, Стівен Кові, Іцхак Пінтосевич та інші. Кращі бізнес-книги цих авторів уже допомогли тисячам підприємців без страху і зайвих помилок прокласти власні шляхи назустріч до значного капіталу. У них пояснюється, з чого слід починати, як обходити конкурентів і минути кризи, як спілкуватися з партнерами і підлеглими, коли приходить багатство і як мислять багаті люди, серед яких цілком можете опинитися і ви. Потрібно всього лише зробити перший крок - чітко сформулювати для себе цілі, до яких прагнете прийти в підсумку, і купити найкращі бізнес-книги (Київ).

Починаючи читати будь-яку працю іменитого бізнесмена, потрібно чітко розуміти, що він не відкриє абсолютно всі свої секрети і не надасть карту, слідуючи по якій можна знайти скарб. Чудес не буває. Проте, хороші бізнес-книги (Київ) завжди містять масу цінної інформації, яку просто необхідно застосовувати в житті. Отримані знання в поєднанні з активним фізичною та розумовою працею без сумнівів принесуть жадані плоди.

Варто зазначити, що у нас можна купити не тільки безпосередньо книги про бізнес, а й допоміжну бізнес-літературу. Наприклад, навчальну грамотно проводити переговори або впевнено виступати з доповідями.

Заповнивши форму замовлення на сайті, ви зможете без проблем купити будь-які сподобалися книги по бізнесу.

Приховати
Вгору