Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Економіка. Інструкція з використання

Економіка. Інструкція з використання - купити і читати книгу
Натисніть на зображення для розширеного перегляду
5.00
1  відгук
Артикул:134274

Характеристики книги "Економіка. Інструкція з використання"

Автор:

Видавництво:

Рік видання: 2016

Кількість сторінок:

400

Мова:

Українська

Перекладач:

ISBN:

978-617-7279-42-5

Обкладинка:

7БЦ - тверда

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вага:

450 г

Опис книги «Економіка. Інструкція з використання»

Про книгу Економіка може бути простою наукою, доступною для всіх, - доводить автор. Хай вас не лякають цифри, заплутані формули і незрозуміла термінологія - усе це не головне. Економіка - це передусім про людей, а не пр...

Опис книги «Економіка. Інструкція з використання»

Про книгу

Економіка може бути простою наукою, доступною для всіх, - доводить автор. Хай вас не лякають цифри, заплутані формули і незрозуміла термінологія - усе це не головне. Економіка - це передусім про людей, а не про виробництво чи дефіцит державного бюджету. І розумітися на ній може кожний. Чи справді одні бідні, бо ледачі, а інші заможні, бо наполегливо працюють? У чому причина світової кризи 2008 року? Чи може країна досягти економічного успіху, перестрибнувши етап індустріалізації? Чанґ відповідає на ці питання жвавою метафоричною мовою.

 

Для кого книга

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться тим, як функціонує світова економіка та тим, як вона впливає на кожного з нас.

 

Чому ця книга

Ха-Юн Чанґ у своїй книзі відповідає на питання про те, яка економічна поведінка убезпечить від криз і фінансових потрясінь. А це, безперечно, актуально для кожного українця. «Економіка. Інструкція з використання» - корисна книжка-інструкція, путівник до успіху в наші непрості часи.

 

Про автора

Ха-Юнг Чанґ -  відомий корейський економіст, колумніст газети Guardian, викладає економіку в Кембриджському університеті. Спеціалізується на проблемах економічного розвитку, консультував Світовий банк і Європейський інвестиційний банк. Праці Чанґа справили сильний вплив на Рафаеля Корреу, 55-го президента Еквадору.

Відгуки про книгу «Економіка. Інструкція з використання»

0
Лучшая книга по экономике для всех!

на самом деле самая лучшая на сегодняшний день книга об экономических и финансовых вопросах, написанная доступно и интересно. не учебник, но самому главному научит. при чем представлена актуальная информация, а не то, чему непонятно зачем учат студентов.

Ответить
Відгук
Коментар
Осталось

Оцінка

Кому:
Тема:
Закрити коментар до відгуку

Розділи, в яких можна купити "Економіка. Інструкція з використання"

Вгору