Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Правила використання сайту

Користуючись Сайтом, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і згодні дотримуватися даний угоду користувача (далі - Правила). Адміністрація сайту (далі - Адміністрація) залишає за собою право на свій власний розсуд змінювати і (або) доповнювати ці Правила в будь-який час без попереднього і (або) подальшого повідомлення. Адміністрація буде публікувати зміни в Правилах на цій сторінці.

Ваше подальше використання Сайту після будь-яких подібних змін означає Вашу згоду з такими змінами і (або) доповненнями. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Правил, не використовуйте і покиньте Сайт. У Вашої особистої відповідальності залишається регулярний перегляд даної сторінки для ознайомлення з діючою редакцією Правил.

 

1. Реєстрація на Сайті

 

Реєструючись на Сайті Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на сайті.

 

2. Авторське право та використання матеріалів Сайту

 

Сайт та матеріали, розміщені на Сайті, захищені правами інтелектуальної власності, в тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань та торговельних марок, і належать або використовуються книжковим інтернет-магазином "Букля" згідно з ліцензією або за згодою власника таких прав. Матеріали, які захищені правами інтелектуальної власності, включають, але цим не обмежуються, дизайн, макетування, зовнішній вигляд, вид, графіку, фотографії, зображення, статті, розповіді та інші матеріали, які доступні на Сайті (далі - «Матеріали сайту).

Матеріали сайту можуть бути відтворені, розповсюджені, опубліковані або іншим чином представлені широкому загалу тільки з письмової згоди книжкового інтернет-магазину "Букля".

 

3. Прикінцеві положення

 

3.1. Ці Правила складають угоду між Вами і Адміністрацією щодо порядку використання Сайту і його сервісів і замінюють собою всі попередні угоди між Вами і Адміністрацією

3.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

3.3. Порушення правил буде розцінюватися як порушення захищаються законом прав інтелектуальної власності і права на інформацію.

 

Вгору