Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Книги

Завантажується...

Prepare for School Exams. Grade 11. Workbook

Николас Тимс

195 
Купити

Математика. 1 клас. Частина 3

Наталия Листопад

100 
Купити

GRM. Мозкотрах

Сибилла Берг

500 
Купити

Джинкс. Книга 1

Сейдж Блэквуд

399 
Купити

Книга Всеволода Нестайко
5.00Тореадори з Васюківки

Всеволод Нестайко

250 
Купити


Книга "Радикальное Прощение" обложка
5.00Радикальное Прощение

Колин Типпинг

145 
Купити

Друзі, коханки і велика халепа

Мэттью Перри

550 
Купити
Розділи

Купити книги

10 причин купити книгу прямо зараз

Книги і безпосередньо процес читання асоціюються у більшості з нас з навчанням, новими знаннями, інтелектом, цікавим дозвіллям і т.д. Всі вищевказані поняття хоч і мають позитивну конотацію, але є абстрактними, не надто вже стимулюючими купити книги (Україна). "Букля"вирішила навести приклади конкретних результатів, які досягаються завдяки читанню і суттєво спрощують життя кожної людини.

Словниковий запас збільшується – грамотність підвищується

При знайомстві з людиною думка про неї в першу чергу складається з того, як вона розмовляє. Співрозмовник з красивою мовою і багатим словниковим запасом без проблем забезпечує собі імідж розумної, непересічної особистості. Тим, хто хоче виглядати гідно в суспільстві, варто якомога швидше розширити свою бібліотеку.

У нашому інтернет-магазині можна купити книги онлайн в пару кліків комп'ютерної миші. Це істотно заощаджує час відвідувачів. Ціни на нашому сайті абсолютно не завищені, так що можна заощадити ще й пристойну суму грошей.

Будь начитаним, і люди до тебе потягнуться

Ще одним стимулом купити книгу в Україні є те, що література допомагає навіть в повсякденному спілкуванні з оточуючими. Людина, яка прочитала не один класичний художній твір, вміє віртуозно будувати барвисті і дошкульні фрази. Начитані люди, як правило, є приголомшливими оповідачами, тому в повсякденному житті їм простіше знаходити вихід з будь-якої ситуації. Вони дуже комфортно почувають себе в великих компаніях.

Читай і будь впевненим в собі

Погодьтеся, не дуже приємно, коли вам задають начебто не надто складні питання, але ви не можете точно на них відповісти. Причина може бути в недосконалих знаннях предмета. Своє становище можна виправити, якщо купити книги (Україна) по тій чи іншій темі, і в наступний раз блиснути розумом, надавши співрозмовнику безапеляційні аргументи. Впевненість в собі і самооцінка значно зростуть, коли ви відчуєте визнання оточуючих.

Томик улюбленого письменника як зброя проти стресу

Перманентні подразники, розхитані нерви і стрес - все це, на жаль, стосується кожної сучасної людини. Щоб остаточно не зійти з розуму, потрібно періодично дозволяти собі відмовитися від усіх проблем і відгородитися від зовнішнього світу. Досягти повного релаксу і єднання з самим собою можна, читаючи справді вартісні книжки. Купити в Україні якісну літературу не так вже й складно. Переконайтеся в цьому, переглянувши каталог книжкового магазину "Букля". Тут ви неодмінно зможете замовити книгу, яка стане вашою особистою панацеєю від стресів.

Вплив книг на мислення, пам'ять і логіку

З медичної точки зору доведено, що з віком пам'ять людини погіршується. При цьому існує думка, що у людей, які регулярно читають, вікові зміни в мозку відбуваються повільніше. Якщо в старості не хочете дізнатися, що таке склероз, починайте тренувати розум вже зараз. Для цього слід замовити книги з цікавим сюжетом і великою кількістю персонажів. Представляючи собі, як виглядають герої, у що вони одягнені, де живуть і т.д., ви розвиваєте мислення, фантазію і пам'ять.

Література запобігає розвитку хвороби Альцгеймера

Цей пункт в якійсь мірі пов'язаний з попереднім. Багато наукових досліджень показали, що у людей, які читають, мозок яких постійно знаходиться в тонусі, набагато менше мають ймовірність розвитку нейродегенеративних захворювань, в тому числі і хвороби Альцгеймера. Ви захистите себе від цієї жахливої недуги, навіть якщо вирішите дізнатися про неї більше і купити книгу онлайн на медичну тематику.

Читання омолоджує

За деякими даними, старіння всього організму залежить від старіння мозку. Логічно, що стимулюючи життєво важливий орган і підтримуючи його у відмінному стані, ми продовжуємо свою молодість.

Книга - джерело креативних ідей

У нашому магазині можна замовити книгу, яка стосується абсолютно будь-якої сфери діяльності. Завдяки цьому кожен бажаючий може розширювати професійні знання і навички. Впроваджуючи на практиці ідеї, які у вас з'явилися після прочитання тієї чи іншої книги, ви будете активно розвиватися і досягати чудових результатів.

Цікава історія на ніч - запорука міцного сну

Уміння зосереджуватися на важливих справах і не відволікатися на подразники - досить цінно. Привчати до такого навику потрібно з самого дитинства. Людина, яка без проблем концентрується на своїх завданнях, досягає потрібного результату набагато швидше і витрачає менше енергії.

Тренування концентрації за допомогою літератури

Уміння зосереджуватися на важливих справах і не відволікатися на подразники - досить цінно. Здобувати такий навик потрібно з самого дитинства. Людина, яка без проблем концентрується на своїх завданнях, досягає потрібного результату набагато швидше і витрачає менше енергії.

Не відкладайте рішення купити книги (Україна). Будьте допитливими і отримуйте максимум користі від кожного твору. Замовити книги на "Буклі"- значить наповнити своє життя новими фарбами.

 

Приховати
Вгору