Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Менеджмент

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50


5.00
Big money. Принципы первых Евгений Черняк
320 
Купити
55 
Купити
Феномен ZARA Ковадонґа О’Ші
290 
Купити
170 
Купити
Сила інтровертів Сьюзен Кейн
320 
Купити
330 
Купити
Емоційний інтелект Деніел Ґоулман
380 
Купити
Прокрастинація Джейн Б. Бурка
300 
Купити
310 
Купити
Суперфрікономіка Стівен Дабнер
175 
Купити
90 
Купити
5.00
Покоління Z на роботі Йона Стіллман
320 
Купити
430 
Купити
Створюємо бізнес-модель Александер Остервальдер
600 
Купити
Четвертая республика Борис Ложкин
151 
Купити

Де купити книги з менеджменту

Хороші фахівці цінуються завжди і всюди. Це стосується і сфери менеджменту. Постійно розширюючи межі власних знань і навичок, можна стати дійсно висококваліфікованим і затребуваним професіоналом.

Інтернет-магазин "Букля"- це надійне місце, де в будь-який момент можна купити книги з менеджменту. Ми пропонуємо величезний асортимент посібників, як зовсім свіжих, так і давно визнаних світовими бестселерами. Всі вони розділені на підкатегорії, серед яких антикризовий і ризик-менеджмент, бізнес-освіта в Україні та за кордоном, лідерство, мотивація, самоменеджмент, управлінські рішення та багато іншого. Завдяки цьому знайти необхідні посібники з менеджменту можна в найкоротші терміни і без особливих зусиль.

Вся література з менеджменту, представлена ​​в нашому асортименті, в тій чи іншій мірі стосується принципів успішного управління персоналом, побудови конкурентоспроможної організації, а також секретів досягнення бажаних результатів у своїй справі. Діапазон порушених тем і проблем дозволяє кожному досконально вивчити менеджмент. Книги орієнтовані як на новачків, так і на досить досвідчених менеджерів.

Проаналізувавши переваги наших покупців, ми прийшли до висновку, що найбільшим попитом користується література з менеджменту вітчизняних і зарубіжних авторів, які своїм прикладом довели дієвість написаного в книгах. Наприклад, це роботи засновника "Таллінської школи менеджерів"і наставника багатьох успішних управлінців Володимира Тарасова, мемуари американського гуру менеджменту Лі Якокка, визнані класикою праці Іцхака Калдерона Адізеса і т.д. Можливо, перераховані імена вже відомі вам, а якщо немає, то настійно рекомендуємо купити книги з менеджменту цих авторитетних експертів. Їх спостереження і поради допомогли мільйонам людей по всій планеті досягти вражаючих результатів в кар'єрі. Може бути, ви також знайдете в них стимул і необхідні інструменти для поліпшення власних бізнес-результатів.

Всі, кому цікавий менеджмент, книги можуть замовити на нашому сайті в будь-який час. Якщо зробити вибір виявилося непросто, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Вони проконсультують вас з питань, що мають відношення до наявності вибранних екземплярів, а також того, як оплачується і доставляється література з менеджменту.

Приховати
Вгору