Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Підприємництво. Мови в бізнесі. Е-комерс

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50


5.00
Big money. Принципы первых Евгений Черняк
320 
Купити

250 
Купити
Адміністратор INSTAGRAM 2.0 Дмитро Кудряшов
160 
Купити
Феномен ZARA Ковадонґа О’Ші
220 
Купити
Феномен ZARA Ковадонга О’Ши
404 
Купити

359 
Купити
Steve Jobs: The Man Who Thought Different Карен Блюменталь
342 
Купити
Феномен Instagram 2.0 Любов Соболєва
160 
Купити
624 
Купити
375 
Купити
200 
Купити
Think Simple Ken Segall
510 
Купити
FOUR SEASONS Изадор Шарп
280 
Купити

4.67
Трансформатор Дмитро Портнягін
300 
Купити
Блог на миллион долларов Наташа Кортни-Смит
295 
Купити
240 
Купити

Кращі книги по підприємництву, мов у бізнесі та е-комерс

Книги для підприємців - це безмежні джерела актуальної інформації, а також корисних знань і навичок. Праці, написані всесвітньо відомими теоретиками і практиками, постійно допомагають новачкам і більш досвідченим учасникам ринку розвиватися, досягати заповітних цілей і зміцнювати свої позиції.

Інтернет-магазин "Букля"пропонує всім фахівцям ознайомитися з нашим розділом "Підприємництво. Мови в бізнесі. Е-комерс". Тут зібрані найбільш якісні і затребувані книги по електронній комерції, а також книги по підприємництву українських і зарубіжних авторів.

Ми постаралися сформувати асортимент таким чином, щоб до нього увійшли книги для підприємців, і які були презентовані зовсім недавно, і ті, які вже вважаються класичної спеціальною літературою. Вони містять надзвичайно широкий діапазон тем і проблем, завдяки чому кожен бажаючий може підібрати для себе максимально цікаві і корисні посібники.

Для зручності пошуку і вибору ми розділили всі наявні екземпляри на підкатегорії Безпека, Іноземна мова для бізнесмена, Основи підприємництва, Стандартизація, сертифікація, ліцензування, Електронний бізнес та багато іншого. За рахунок цього можна знайти кращі книги по підприємництву гранично швидко і без особливих зусиль.

Аналіз переваг покупців показав, що найбільшою популярністю користуються книги для підприємців, в тому числі і книги по електронній комерції, створені експертами, які своїм прикладом довели дієвість переконань і методик, описаних в посібниках. Наприклад, мова йде про роботи Джона Рокфеллера, Генрі Форда, Девіда Батлера, Джордана Белфорта та інших мегауспешніх особистостей.

До слова, кращі книги по підприємництву можуть стати не тільки вінцем вашої особистої колекції, а й відмінним подарунком для знайомих, які також прагнуть досягти чудових результатів у своїй справі і в житті загалом. Наприклад, можна порадувати дорогим вам людям культовий тритомник “Атлант розправив плечі” Айн Ред,ексклюзивним виданням книги для підприємців "Процвітаючий бізнес", дослідженням "Бізнес-ідеї, які змінили світ" Іена Уолліса і т. д. і т. п.

Якщо вам знадобиться допомога у виборі кращих книг по підприємництву або книг по електронній комерції, обов'язково зателефонуйте нам або напишіть на адресу електронної пошти.

Приховати
Вгору