Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Настільні та карткові ігри

205 товаров
Кількість елементів на сторінці:
35
50

Настільні та карткові ігри.

Настільні ігри - одне з найдавніших винаходів людства, що з'явилося за різними версіями вчених від однієї до трьох тисяч років до нашої ери, задовго до появи самого столу. На сьогоднішній день, незважаючи на масу інших видів розваг і гаджетів, подібне проведення дозвілля нітрохи не втратило своєї актуальності. Швидше навпаки, адже асортимент, в якому представлені настільні ігри для компаній і настільні ігри для дітей неймовірно великий.

 

Користь від ігор в «настолки» і карти

Величезна популярність ігор, як серед дітей, так і серед дорослих, в якийсь момент спонукала виробників почати розробку і випуск компактних ігрових наборів, які було б зручно брати з собою в поїздки і подорожі. Безумовним фаворитом серед таких «дорожніх» зразків стали настільні карткові ігри.

Дуже часто такі ігри виручають батьків під час тривалих поїздок з дітьми, нудного сидіння в чергах і в багатьох інших ситуаціях. До того ж вони дуже корисні. Залежно від правил і мети, ігри розвивають найрізноманітніші навички та вміння: швидку реакцію, творче та логічне мислення, розширюють словниковий запас, знайомлять з такими важливими поняттями, як асоціації, тактика, стратегія і т.д.

 

Для кого призначені?

В даний час можна купити карткові ігри для дітей самого різного віку - від 3-х років і до 99, як часто пишуть виробники. Для проведення дозвілля в сімейному колі орієнтуються на вік наймолодшого учасника.

 

Настільні та карткові ігри в інтернет-магазині Букля. Асортимент

Онлайн магазин настільних ігор «Букля» пропонує величезний вибір настільних і карткових ігор для дитячої та дорослої аудиторії.

В асортименті представлені ігри наступних напрямків:

розважальні;
навчальні;
економічні;
стратегічні;
рольові;
на швидкість;
на розвиток уваги;
асоціації.
Вся представлена ​​продукція відрізняється високою якістю виконання і повною відповідністю матеріалів світовим стандартам безпеки і гігієнічності.

 

Купівля з Буклею

У нас в будь-який час можна купити настільні ігри в Києві за приємними цінами і з оперативною доставкою в будь-яку точку країни. У представленому асортименті вдасться без праці підібрати подарунок для дитини будь-якого віку, який подарує малюкові не тільки масу незабутніх емоцій, а й принесе безсумнівну користь в розвитку і вдосконаленні багатьох корисних навичок.

Кожен, хто зробив замовлення в інтернет магазині настільних ігор Букля на суму вище 350 гривень, автоматично стає учасником дисконтної програми, умовами якої передбачено збільшення особистої знижки після кожної наступної покупки.

 

резюме

Незважаючи на стрімке впровадження в життя сучасних людей, як дорослих, так і дітей, електронних гаджетів, традиція проводити час в колі сім'ї та друзів за настільними іграми, анітрохи не втрачає своєї актуальності.

Тому, прагнучи порадувати близьку людину по-справжньому класним подарунком, можна сміливо зупинити свій вибір на одній з оригінальних настільних ігор.

Приховати
Вгору