Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.
Книга Мужские правила. Отношения, секс, психология
Она будет в восторге!
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
До -30% влюбленным в книгика смерти"
ТОП-50 лучших книг января 2019
Подарочный сертификаты купить в интернет магазине Booklya.ua
Мужские правила
Отношения, секс, психология
Она будет в восторге!
Идеи книжных подарков на 8 марта
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
8 самых вкусных нон-фикшн новинок о бизнесе
До -30% влюбленным в книги
Ко Дню дарения книг! До -30% на книги и блокноты
ТОП-50 лучших книг января 2019
Что читали книгоманы в январе 2020?
Подарочный сертификаты купить в интернет магазине Booklya.ua
Подарочные сертификаты на 200, 300, 500, 1000 грн
акція


Обложка книги Хелен Анделин
4.95Очарование женственности

Хелен Анделин

291276.45
Купити

Фото книги "Многії літа. Благії літа"
5.00Многії літа. Благії літа

Мирослав Дочинець

44 
Купити


5.00Big money. Принципы первых

Евгений Черняк

250 
Купити


4.69Трансформатор

Дмитрий Портнягин

359 
Купити

5.00Життя без обмежень

Ник Вуйчич

126 
Купити
акція


Обложка книги Хелен Анделин
4.95Очарование женственности

Хелен Анделин

291276.45
Купити
акція
Проклятые. Книга 2. Отчаяние
Проклятые. Книга 2. Отчаяние

Нэнси Холдер

6948.30
Купити
акція
Озорные цифры
Озорные цифры

Юлия Каспарова

2822.40
Купити
акція
Учим цифры
Учим цифры

5236.40
Купити
акція
Книга с иллюстрациями
Шоколад

Джоанн Харрис

160152
Купити
Рецензії

Останнім часом я не надто часто читаю підліткову літературу (як це було раніше), бо вже трохи втомилася від усіх цих проблем із батьками, школою та в стосунках. Тому свіжим ковтком і навіть відкриттям став для мене оцей роман.

Так, від підлітковий, чи радше молодіжний. І це ретро-детектив. Тому підлітковий він лише в силу віку головних героїв.

Тут дуже цікавий сюжет і атмосфера, в якій відбуваються події. Отже, Лондон початку ХХ століття, відкривається найбільший універмаг – «Сінклер». І ще до відкриття він уже стає найочікуванішою й найбільшою подією тогочасної Англії. Але напередодні відкриття стається форс-мажор – точніше, крадіжка. Викрадають механічного горобця, найдорожчий із експонатів виставки, яку власне й мали представити на відкритті «Сінклера».

За збігом обставин, незадовго до крадіжки у Виставковий зал заходила головна героїня, Софі Тейлор, просто щоб помилуватися тим горобцем. Ну, і звісно, всі підозри падають на неї.

І як вона викарабкається із цього незручного становища, чи не втратить щойно здобуде місце роботи у відділі капелюшків, яке фактично було її мрією…

Отже, тут є й детективна лінія, а є й стосунки поміж героями, інтриги та багато гарних описів: одягу, інтер’єрів тощо.

Роман "Загадка механічного горобця" – перший у серії.

Молоко з медом” - це завершальний роман із тетралогії про Лінку Барську, але його можна читати й окрема, без знайомства із всією вже дуже відомою серію книг «Кава з кардамоном».

Починається роман одразу з новини – Лінка вагітна! Але їй лише 17 років, навчання й жодних планів про сім’ю. Цікаво, що в романі дівчина не роздумує про те, чи народжувати, бо це для неї очевидно – вона народить. І такої реакції вона очікує й від свого хлопця Андріана. А от у нього зовсім інші плани: Лондон, художні студії…

Врешті Лінка залишається сам на сам зі своєю вагітністю. Світ перевертається для неї догори дригом. Потім взнає мама, однокласники й директорка. І цікаво спостерігати в романі реакцію на цю новину кожного з них, на розвиток стосунків опісля. І тут Ягелло дуже тонко подає варіанти, як можна сприймати такі ситуції – без спонтанного осуду та висміяння.

Також дуже багато уваги авторка приділяє самій Лінці, її думкам, сумнівам, страху, але й надії – що вона таки дасть тому всьому раду. Звісно, її світогляд міняється, дещо змінюється ракурс, вона стає більш серйозною й виваженою. Але коли батько дитини відмовляється взагалі від заангажування в цю ситуацію, Лінці складно психологічно.

І щоб без спойлерів, то Лінка якось дає всьому раду, але виносить багато цінних життєвих уроків. Зважаючи, що на цю тему взагалі мало підліткової літератури в Україні, то роман дуже важливий, ба більше – актуальний. Тим паче, що Ягелло, як завжди у своїх книжках, використовує сучасну мову підлітків, добре скомпонований сюжет і мудрі розв’язки всіх сюжетних ліній.

Нарешті я дочитала цю книгу! Довго відтягувала знайомство з нею, і ось воно відбулося.

Занадто. Занадто багато тексту, описів, плутанини, роздумів, деталей. Важко втримати в голові всі сюжетні повороти, всі метаморфози та імена.

Останню сторінку я перегорнула сьогодні о другій годині ночі, а саму книгу читала десь тиждень. Весь час обдумувала причини  та мотиви наддивної поведінки героїв.

Початок простий як двері. Юнак, випускник Оксфорду, ріс під впливом батька-військового, тому не знав самостійного життя. Після втрати батьків починає власну історію.
Жінки, література, невдачі та знайомство з нею - Алісон. Дівчиною, яка стала фатальним коханням Ніко.
В спробі позбутися набридлих стосунків чоловік їде на Фраксос, грецький острів, викладати в школі.
Знайомство з неординарним Кончісом додало перцю в нудне перебування на далекому острові та закрутило Ніколаса у вирі загадок, недомовок і таємниць.
Лілі, Джун, Жулі, Роза, Джо, Алісон... Хто є хто?
Щораз нові викрути Кончіса зводять вчителя з розуму, але йому не стає сил закінчити цей макабричний фестиваль. Ніколас витримав всі вибрики чи то філософа, чи то мага, чи божевільного, та легше від того не стало.

Від книги важко відірватися, події затягують у вир божевільних перепетій так, що здогадатися про подальші події неможливо. Відкритий фінал, безліч питань без відповіді, головне з яких "навіщо?"

Це не роман, а місиво детективу, жаху, любовного роману та сатиричної трагедії.

Рекомендувати його не зможу нікому, бо твірзанадто специфічний, але пошановувачам Греції, міфів, магії має сподобатися.

“Букля”— книжковий інтернет-магазин для всієї родини

Інтернет магазин книг "Букля" обрав для свого логотипу зображення сови не випадково. Цей птах здавна вважається символом мудрості і пізнання. Крім того, в даний час прийнято вважати, що сова уособлює високу ерудицію і проникливість. Ми впевнені, що наші відвідувачі в тій чи іншій мірі володіють вищевказаними якостями.

"Букля" пропонує шанувальникам якісної літератури близько 210 тисяч найменувань книг різних жанрів, тематики і форматів. Якщо в асортименті ви не виявили бажаного видання, то його, спеціально для вас, замовить наш книжковий інтернет-магазин. Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів і т. д. - ми відправимо книги в будь-який населений пункт України. При звичайних умовах (якщо товар є на складі магазину) клієнти навіть з найвіддаленіших куточків країни отримують замовлення максимум через 2 дні.

Ті, у кого часто не так вже й багато часу, щоб витрачати його на походи по звичайних магазинах або супермаркетах, обов'язково оцінять послуги, які пропонує цей книжковий магазин. Оформлення замовлення займе не більше 7 хвилин. Просто натисніть кнопку "Купити" під екземпляром, який вам сподобався, потім вкажіть необхідну контактну інформацію і зручний спосіб доставки. Менеджери обов'язково зателефонують і повідомлять, коли можна отримати товар.

Варто відзначити, що відвідати інтернет-книгарню (Київ) варто не тільки для придбання літератури. Тут також можна купити цікаві настільні ігри, пазли, дитячі іграшки, конструктори LEGO та оригінальні блокноти та планери. Саме тому ми стверджуємо, що наш інтернет-магазин - для всієї родини. На даному сайті і дорослі, і діти неодмінно знайдуть для себе цікаву розвагу.

Для нас дуже важливо, щоб клієнти робили покупки на максимально вигідних умовах. З цієї причини віртуальний книжковий клуб "Букля" розробив спеціальну дисконтну систему, за умовами якої знижка збільшується з кожним замовленням. Крім цього ми нерідко пропонуємо цікаві акції та влаштовуємо розпродажі.

Якщо ви звернули увагу на будь-які незручності під час користування ресурсом, обов'язково повідомте про це по телефону або по електронній пошті. Книжковий магазин "Букля" зробить все, щоб усунути неполадки швидко і ефективно.

Ми надзвичайно раді новим і постійним відвідувачам. Наша мета - надати вам все необхідне для захоплюючого і корисного дозвілля.

Приховати
Вгору