Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Маркетинг. Реклама

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
акція


4.69
Трансформатор Дмитрий Портнягин
359 341.05
Купити
340 
Купити
280 
Купити

808 
Купити
420 
Купити
Школа бизнеса Роберт Т. Кийосаки
335 
Купити
акція
90 
Купити
Hit Makers: How Things Become Popula Дерек Томпсон
340 
Купити
акція

4.67
Трансформатор Дмитро Портнягін
300 285
Купити
Блог на миллион долларов Наташа Кортни-Смит
295 
Купити

Кращі книги по рекламі і маркетингу

Здається, коли навколишня дійсність буквально "напхана"рекламою, абсолютно нескладно навчитися її створювати і з нею працювати. Але така думка повністю невірна. Велика кількість матеріалів, конкурентів, ідей, майданчиків для їх втілення і т.д. змушує весь час тримати руку на пульсі подій і безперервно поповнювати багаж власних знань і навичок.

Інтернет-магазин "Букля"- це ресурс, на якому можна знайти найбільш якісні і корисні джерела інформації для рекламників і маркетологів, а саме, книги з реклами та маркетингу. Ми пропонуємо вашій увазі кращі екземпляри спеціальної літератури, які були випущені зовсім недавно, і ті, завдяки яким тисячі підприємці вже досягли вражаючих результатів у своїй справі.

Для зручності ми розділили всі книги по рекламі і маркетингу на категорії, присвячені CRM, іміджелогії, спеціальному і галузевому маркетингу, PR і брендингу, працям класиків маркетингу та менеджменту і т. д. У них містяться кращі посібники вітчизняних та зарубіжних авторів. Така класифікація дозволяє знаходити необхідні роботи, не докладаючи занадто багато зусиль і не витрачаючи дорогоцінний час.

Аналізуючи переваги покупців, ми прийшли до висновку, що найбільшою популярністю користуються книги з маркетингу, створені зарубіжними експертами. Їм можна вірити, бо автори на власному досвіді протестували всі методи і інструменти, які пізніше описали в своїх бестселерах. Наприклад, надзвичайним попитом користуються книги по рекламі "батька"цього явища в сучасному розумінні Девіда Огілві. Звичайно, деякі з них застаріли, але з базовими принципами реклами, а також законами професії креативщика зобов'язаний познайомитися кожен фахівець.

Крім посібників Огілві, наші відвідувачі часто звертають увагу на книги з маркетингу, створені у співавторстві Ел Райс і Джеком Траутом, а також работи Джона Кейплза, Марка Тангейта, Люка Саллівана та інших авторитетних професіоналів. Можливо, якісь їхні книги по рекламі і маркетингу вже знайомі вам. В іншому випадку наполегливо рекомендуємо надолужити згаяне.

Якщо ви не можете знайти якісь видання в нашому асортименті, обов'язково зв'яжіться з менеджерами по телефону. Вони підкажуть, чи очікується надходження книг, яці вас зацікавили, по маркетингу в найближчим часом і, якщо побажаєте, порадять якісні альтернативні варіанти.

Приховати
Вгору