Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Книги для успішного бізнесу. Вибране

2009 книг
Книги українською (211 книг)
Кількість елементів на сторінці:
25
50

240 
Купити
акція


260 247
Купити

234 
Купити

1 140 
Купити
288 
Купити

Книги для успішного бізнесу. Вибране

Кожен власник або керівник бізнесу, навіть майбутній, зобов'язаний бути максимально поінформованим у всьому, що стосується його сфери діяльності. В іншому випадку домогтися гарних результатів і завжди бути конкурентоспроможним навряд чи вийде. Джерел знань і навичок існує величезна безліч, але найбільш дієвими і доступними залишаються кращі книги про бізнес.

Інтернет-магазин "Букля"- надійне місце, де завжди можна купити найкращі книги про бізнес на будь-який смак і по будь-якій темі. Переконатися в цьому можна, просто ознайомившись з нашим каталогом. Щоб спростити і прискорити процес підбору необхідної літератури, ми створили для вас спеціальний розділ "Книги для успішного бізнесу. Вибране". Назва говорить сама за себе. Тут зібрані найкращі книги по бізнесу, які зовсім недавно з'явилися на прилавках магазинів, так і давно стали світовими бестселерами.

Початківці і досвідчені підприємці завжди можуть купити у нас кращі бізнес-книги як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Останнім часом найбільшою популярністю користуються праці “Спілкуємося з легкістю, або Як знаходити спільну мову з будь-якою людиною” Білла Рідлера, “Вибухова Web_Хвиля. Як домогтися успіху в світі, перетвореному інтернет-технологіями” Чарлі Лі і Джоша Берноффа, “Чого хочуть споживачі” Ентоні Ульвіка і інші. Можливо, якісь з цих робіт вам ще не відомі, і ви захочете їх прочитати. Але якщо ви шукайте кращі книги про бізнес, в яких порушені інші теми і проблеми, обов'язково перегляньте наш асортимент. Тут неодмінно знайдеться література, здатна задовольнити ваш інтерес і переваги. Найкращі книги по бізнесу розділені на посібники для HR-менеджерів, спеціалистів в сфері реклами, біржовиків, інвесторів і трейдерів, керівників, топ-менеджерів і управлінців, економістів, маркетологів і т. д. Така класифікація дозволяє знаходити найкращі книги про бізнес, що не докладаючи зайвих зусиль і не витрачаючи багато часу. Для зайнятої людини це дуже важливо.

Якщо посібників, які вам потрібні, раптом не виявилося в асортименті, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону. Вони проінформують, очікується їх надходження найближчим часом, можливо, кращі бізнес-книги доступні за попереднім замовленням. Озвучте свої побажання, і ми зробимо все, щоб ви гранично скоро стали володарем необхідної літератури.

Приховати
Вгору