Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Розвиток і навчання

99 товаров
Кількість елементів на сторінці:
35
50

Розвиток і навчання.

Всі люблячі батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще, забезпечити його комфортними умовами життя, і подарувати йому якомога більше позитивних емоцій.

Найважливішою частиною життя маленької дитини є знайомство з навколишнім світом, сприйняття самої різної інформації і придбання різних практичних навичок. Відмінним помічником для батьків, які прагнуть допомогти своїй дитині, в цікавій для нього ігровій формі, отримувати освіту, виступають матеріали для розвитку дітей.

 

Інтернет-магазин Букля: все для розвитку та навчання. Асортимент товарів

«Букля» - інтернет-магазин товарів для розвитку і навчання дітей різних вікових груп.

У нашому каталозі ви знайдете розкішний асортимент товарних позицій:

мозаїка - кращий посібник для знайомства з квітами, розвитку дрібної моторики і творчого мислення;
пазли для малюків - чудові набори з великими яскравими деталями, які привернуть увагу крихти і познайомлять його з різними, новими для нього поняттями: буквами, цифрами, тваринами, фруктами і овочами, транспортом, протилежностями і з багатьма іншими;
наукові гри - всілякі набори з усім необхідним для проведення цікавих експериментів з фізики, хімії і не тільки;
набори для творчості (гравюри, аплікації, розмальовки, набори для виготовлення прикрас, аксесуарів і виробів з різних матеріалів);
а також іграшки для рахунку, навчальні плакати і багато інших товарів для розвитку малюків і дітей старшого віку.

Серед представленого вибору абсолютно кожен покупець зможе підібрати те, що доведеться дитині до душі, відповідає її віку і колі інтересів.

 

Для кого призначена продукція?

Товари для розвитку дітей - велика категорія, що включає в себе різні навчальні та методичні посібники, ігрові набори, плакати, пазли, головоломки і багато інших різновидів продукції, розрахованої на різні вікові групи: від 1-го до 2-х років, від 2 х до 3-х, від 3-х до 5-ти, для дошкільнят, молодших школярів і учнів середньої школи.

 

Купівля з Буклею

В інтернет-магазині «Букля» представлено розкішний вибір матеріалів, ігр та навчальних посібників для хлопчиків і дівчаток від першого року життя до середнього шкільного віку.

У нас ви зможете знайти все для розвитку і навчання дітей в Україні за доступними цінами і з оперативною доставкою по всій території країни.

Кожен покупець, який зробив замовлення на суму від 350 гривень і вище автоматично стає учасником дисконтної програми, що дозволяє з кожною новою покупкою збільшувати розмір своєї особистої знижки.

 

Резюме

Іграшки для розвитку та ігри для навчання дітей - той варіант подарунка для свого малюка або дитини друзів, який, безумовно, поєднує в собі не тільки приємне, але й корисне.

Щоденні заняття (комфортної для крихти тривалості) дадуть можливість формувати й удосконалювати такі необхідні навички і вміння, як дрібна моторика, розвиток мови, навчання рахунку, знайомство з кольорами, формами, розмірами і багатьом іншим, а також закладуть основи логічного і творчого мислення.

Приховати
Вгору