Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Розвиток і навчання

157 товаров
Кількість елементів на сторінці:
35
50

Розвиток і навчання.

Всі люблячі батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще, забезпечити його комфортними умовами життя, і подарувати йому якомога більше позитивних емоцій.

Найважливішою частиною життя маленької дитини є знайомство з навколишнім світом, сприйняття самої різної інформації і придбання різних практичних навичок. Відмінним помічником для батьків, які прагнуть допомогти своїй дитині, в цікавій для нього ігровій формі, отримувати освіту, виступають матеріали для розвитку дітей.

 

Інтернет-магазин Букля: все для розвитку та навчання. Асортимент товарів

«Букля» - інтернет-магазин товарів для розвитку і навчання дітей різних вікових груп.

У нашому каталозі ви знайдете розкішний асортимент товарних позицій:

мозаїка - кращий посібник для знайомства з квітами, розвитку дрібної моторики і творчого мислення;
пазли для малюків - чудові набори з великими яскравими деталями, які привернуть увагу крихти і познайомлять його з різними, новими для нього поняттями: буквами, цифрами, тваринами, фруктами і овочами, транспортом, протилежностями і з багатьма іншими;
наукові гри - всілякі набори з усім необхідним для проведення цікавих експериментів з фізики, хімії і не тільки;
набори для творчості (гравюри, аплікації, розмальовки, набори для виготовлення прикрас, аксесуарів і виробів з різних матеріалів);
а також іграшки для рахунку, навчальні плакати і багато інших товарів для розвитку малюків і дітей старшого віку.

Серед представленого вибору абсолютно кожен покупець зможе підібрати те, що доведеться дитині до душі, відповідає її віку і колі інтересів.

 

Для кого призначена продукція?

Товари для розвитку дітей - велика категорія, що включає в себе різні навчальні та методичні посібники, ігрові набори, плакати, пазли, головоломки і багато інших різновидів продукції, розрахованої на різні вікові групи: від 1-го до 2-х років, від 2 х до 3-х, від 3-х до 5-ти, для дошкільнят, молодших школярів і учнів середньої школи.

 

Купівля з Буклею

В інтернет-магазині «Букля» представлено розкішний вибір матеріалів, ігр та навчальних посібників для хлопчиків і дівчаток від першого року життя до середнього шкільного віку.

У нас ви зможете знайти все для розвитку і навчання дітей в Україні за доступними цінами і з оперативною доставкою по всій території країни.

Кожен покупець, який зробив замовлення на суму від 350 гривень і вище автоматично стає учасником дисконтної програми, що дозволяє з кожною новою покупкою збільшувати розмір своєї особистої знижки.

 

Резюме

Іграшки для розвитку та ігри для навчання дітей - той варіант подарунка для свого малюка або дитини друзів, який, безумовно, поєднує в собі не тільки приємне, але й корисне.

Щоденні заняття (комфортної для крихти тривалості) дадуть можливість формувати й удосконалювати такі необхідні навички і вміння, як дрібна моторика, розвиток мови, навчання рахунку, знайомство з кольорами, формами, розмірами і багатьом іншим, а також закладуть основи логічного і творчого мислення.

Приховати
Вгору