Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

LEGO

Конструктори ЛЕГО - феномен в світі дитячих іграшок

Випуск нових серій проходить детальне вивчення на попит і актуальність для сучасних дітей. До того ж, до розробки іграшок підключають головних фахівців з дитячої психології і вихованню. Все це робиться для того, щоб конструктори ЛЕГО не тільки розважали, а й всебічно розвивали позитивні риси в дитини, а також і не втрачали його інтересу до гри.

Компанія LEGO - незаперечний лідер в сфері дитячих іграшок. З моменту заснування корпорації в 1932 році і до наших днів головним завданням розробників залишається створювати іграшки для дітей, які розвивають фантазію, винахідливість і творчі навички. Тож не дивно, що в умах людей слово "конструктор"стійко асоціюється з лейблом "LEGO". І не дивлячись на високу вартість і безліч китайських аналогів, багато батьків вирішують саме LEGO купити для своїх дітей з перших днів їхнього життя. У чому причина такої популярності? Розберемо по порядку.

 

Чому LEGO?

  • Якісні матеріали

При створенні продукції використовуються тільки високоякісні матеріали. Перевірити це твердження не складно, достатньо поглянути на кубики, які випускалися 60-50 років тому. Вони до цих пір зберігають свою яскраве забарвлення і форму.

  • Безпечний пластик

У складі пластмаси, з якої виготовляють конструктори ЛЕГО, немає токсинів або інших шкідливих хімікатів, відсутній клей. Вони абсолютно безпечні для дітей..

  • Різноманітність продукції

Асортимент продукції постійно поповнюється і рясніє розмаїттям. Всі набори сумісні між собою. Їх можна комбінувати, створювати пропоновані в інструкції будови або творити власні нові фігури. Варіації ігор не мають обмежень.

  • Приємний зовнішній вигляд

Купити конструктори LEGO варто хоча б заради їх приємного оформлення. Творці уважно стежать за якістю продукції, що випускається і приділяють величезну увагу їх зовнішнім виглядом, тому збирати такий конструктор - суцільне задоволення.

  • Всебічний розвиток

Випуск нових серій проходить детальне вивчення на попит і актуальність для сучасних дітей. До того ж, до розробки іграшок підключають головних фахівців з дитячої психології і вихованню. Все це робиться для того, щоб конструктори ЛЕГО не тільки розважали, а й всебічно розвивали позитивні риси в дитини, а також і не втрачали його інтересу до гри.

 

LEGO купити можна для будь-якого віку

Конструктори ЛЕГО призначені для дітей різного віку, починаючи з 1,5 років. Для самих маленьких будівельників створена серія LEGO DUPLO, яка відрізняється нестандартним форматом і яскравим забарвленням виробів. Ці кубики удвічі більші і ширші традиційних елементів LEGO, що робить з зручними для самих дрібних ручок. Для старших діток найчастіше батьки вирішують купити конструктори LEGO Technic, LEGO Classic, LEGO Juniors. Ці набори відрізняються наявністю багатьох дрібних деталей і цікавими сюжетами.

Діляться також ці іграшки на конструктори ЛЕГО для дівчаток і конструктори ЛЕГО для хлопчиків. LEGO Ninjago, LEGO City, LEGO Minecraft, LEGO Super Heroes - всі вони стануть чудовим подарунком для будь-якого хлопчиська у віці від 5 років до 14 років. LEGO Friends, LEGO Disney Princess и LEGO Elves - подарують дівчаткам у віці від 5 до 12 років море вражень і веселе проведення часу.

І хоча іграшки LEGO прийнято вважати розвагою для дітей, їх з радістю збирають і колекціоную навіть дорослі. Таким завзятим ігроманам будуть цікаві набори LEGO MINDSTORMS, LEGO Architecture, LEGO BOOST.

 

Що розвивається

Крім уже перерахованих якостей, які розвивають у дітей конструктори ЛЕГО, вони відмінно впливають на розумову діяльність, допомагають прищепити дитині посидючість і прагнення порядку, розвивають дрібну моторику, пробуджують інтерес до розвиваючих ігор і проектування, а також допомагають відвернути від перегляду телевізора, «залипанню» на планшет та від сидіння в інтернеті, що так актуально в наш час.

 

Що ви отримуєте вирішивши, купити конструктори ЛЕГО у нас?

LEGO купити в магазині "Букля"- означає придбати оригінальну продукцію за приємною ціною, підключитися до нашої зручної системи знижок, познайомитися з вигідними умови відправки і відкрити для себе якісний сервіс. Досить залишити замовлення на нашому сайті або набрати по одному з робочих номерів.

Приховати
Вгору