Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Радикальное ПрощениеРадикальное Прощение - купити і читати книгу
Натисніть на зображення для розширеного перегляду
5.00
3  відгука
Артикул:35629

Характеристики книги "Радикальное Прощение"

Видавництво:

Рік видання: 2020

Кількість сторінок:

256

Мова:

Російська

Ілюстрації:

чорно-білі

Папір:

офсетний

ISBN:

978-617-657-045-5

Обкладинка:

М'яка

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вага:

295 г

Опис книги «Радикальное Прощение»

Колін Тіппінг , професор Лондонського університету, в даний час живе в Америці і займається психотерапевтичної практикою. Він проводить семінари, практики по нормалізації внутрішніх проблем, часто є причиною захворювань. ...

Купити книгу "Радикальное Прощение" в інших виданнях, а також інші книги автора

Опис книги «Радикальное Прощение»

Колін Тіппінг, професор Лондонського університету, в даний час живе в Америці і займається психотерапевтичної практикою. Він проводить семінари, практики по нормалізації внутрішніх проблем, часто є причиною захворювань.

Книга «Радикальне прощення», купити яку можна в магазині «Букля», - одне з 6-ти творінь психолога на теми саморозвитку. Вона пропонує людині, що потребує психологічної допомоги, подивитися на своє життя не тривіально, допомогти собі. Ми знаходимося у вирі думок і вчинків, а оточуючі не тільки не допомагають, але і погіршують відбувається.

Книгу «Радикальне прощення» купити слід, щоб за допомогою професіонала поглянути на багато пережиті ситуації під іншим кутом. У всіх є «скелети в шафі». Багато минулі колізії життя мучать і не відпускають. Негативні емоції з цього приводу можна подолати завдяки цій праці. Потрібно переглянути своє ставлення до того, що сталося. Від того, що люди пригнічують, ховають в собі, не можна відмахуватися. З досвідом минулого потрібно працювати.

У нас в країні немає психотерапевтичної культури. Тому видання, замовити яке пропонує магазин, допомагає заповнити цю прогалину. Вона не ображає релігійні погляди, слово «прощення» в процесі читання переосмислюється.

Відгуки про книгу «Радикальное Прощение»

0

Очень интересная книга! Всем рекомендую к прочтению. А можно будет заказать еще три экземпляра?

Ответить
0
Відповідь Мария

Очень интересная книга! Всем рекомендую к прочтению. А можно будет заказать еще три экземпляра?

Здравствуйте, Мария! Конечно, книга «Радикальное Прощение» доступна для заказа. Вы можете оформить заказ в телефонном режиме или через сайт.

Ответить
0

В некотором роде книга похожа трансерфинг реальности. Некоторые авторские постулаты меня смущали и даже возмущали по началу, автор даже предпреждает, что наш мозг может противиться написанному, но затем с каждой главой я начала понимать, что все это правильно и изменила мышление, освоилась и сейчас вижу что понемного моя жизнь начинает меняться. Поэтому рекомендую книгу 100%, только предупреждаю, что вначале может быть очень тяжело принять все это.

Ответить
Відгук
Коментар
Осталось

Оцінка

Кому:
Тема:
Закрити коментар до відгуку
Древняя тайна Цветка Жизни

Друнвало Мельхиседек

785 
Купити
Вгору