Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Психологія

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

180 
Купити
469 
Купити

250 
Купити
акція

Радикальное прощение Колін Тіппінг
220 
Купити
Кафе на краю світу Джон Стрелекі
170 
Купити
Теорія брехні Пол Екман
450 
Купити
220 
Купити
170 
Купити
Сила інтровертів Сьюзен Кейн
320 
Купити

Пять языков любви Гэри Чепмен
190 
Купити
The Stuff of Thought Стівен Пінкер
554 
Купити
Емоційний інтелект Деніел Ґоулман
380 
Купити

430 
Купити
Мистецтво любові Еріх Фромм
190 
Купити
Прокрастинація Джейн Б. Бурка
300 
Купити
310 
Купити

Книги з психології

Що лежить в основі успіху?

Як справлятися з особистими труднощами?

Що визначає рівень життя?

Як уникнути конфліктів з колегами, друзями, членами сім'ї?

Що навколишні думають про Вас?

Чим визначається життєвий вибір?

Думаю, кожного з нас часом хвилювали аналогічні питання. Відповіді на них можуть підказати книги з психології. Література з психології допоможе зрозуміти мотиви власних і чужих вчинків, розібратися в причинах виникнення конфліктів, навчиться контролювати свої емоції і керувати ситуаціями. Хороші книги з психології можуть стати відмінними порадниками.

Багато людей думають, що вони є чудовими психологами, можуть дати цінні поради людям, не спираючись на літературу по психології, а дотримуючись порад інтуїції і життєвого досвіду. Але це лише результат спостережливості, проникливості і аналітичного складу розуму. Важливо також розуміти мотивацію вчинків людей, вміти прораховувати ситуацію наперед. Для цього необхідно апелювати поняттями з психології, володіти певними знаннями. Людям, які цікавляться психологією тільки в цілях власного розвитку, не обов'язково купувати підручники з психології, можливо, психологічні книги, написані у вільному стилі, підійдуть більше.

У багатьох в житті настає так звана чорна смуга: погіршуються відносини з оточуючими, внутрішній світ вступає в конфлікт з самим собою, загострюються переживання і протиріччя всередині підсвідомості і ситуація здається безвихідною. Хтось звертається до професійного психолога, а кому-то на допомогу приходить книга по психології. Не варто недооцінювати книги про психологію, адже багато ситуацій, які могли статися з Вами, вже досконально вивчені і шляхи їх вирішення знайдені в процесі наукових досліджень. Тому купити книги з психології може означати позбутися від переслідуючих проблем і невдач.

Десятки професійних книг і підручників по психології, представлених на нашому сайті, допоможуть Вам змінити своє ставлення до повсякденних і нестандартним подій. Підбірка психологічних тестів допоможе Вам відкрити нові риси характеру і грані особистості.

Література з психології, розміщена в даному розділі каталогу, орієнтована не тільки на звичайних читачів, а й на професійних психологів. Студентам, які вивчають психологію людських взаємин, практичну психологію або будь-яку іншу галузь науки, знадобитися не один підручник по психології, щоб стати шановним і компетентним фахівцем. Асортимент кращих книг по психології від відомих у всьому світі психологів і філософів, розширить Ваші знання і навички.

Книги з психології купити на сайті «Букля» досить просто і швидко. А адже економія часу - ключ до успіху. Купуючи книги про психологію, Ви робите крок на зустріч успішній кар'єрі, налагодженню контактів в суспільстві і життю в гармонії з собою і навколишнім світом.

Приховати
Вгору