Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Психологія

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
акція

акція85 
Купити

175 
Купити


252 
Купити
акція
225 213.75
Купити
Мудрость женщины Луиза Л. Хей
107 
Купити

250 
Купити
акція

5.00
139 132.05
Купити


302 
Купити
акція
акція

1000 & 1 способ быть самим собой Анатолий Некрасов
42 
Купити
акція
239 227.05
Купити
104 
Купити
акція
5.00
Думай и богатей Наполеон Хилл
126 119.70
Купити
акція

5.00
291 276.45
Купити

Книги з психології

Що лежить в основі успіху?

Як справлятися з особистими труднощами?

Що визначає рівень життя?

Як уникнути конфліктів з колегами, друзями, членами сім'ї?

Що навколишні думають про Вас?

Чим визначається життєвий вибір?

Думаю, кожного з нас часом хвилювали аналогічні питання. Відповіді на них можуть підказати книги з психології. Література з психології допоможе зрозуміти мотиви власних і чужих вчинків, розібратися в причинах виникнення конфліктів, навчиться контролювати свої емоції і керувати ситуаціями. Хороші книги з психології можуть стати відмінними порадниками.

Багато людей думають, що вони є чудовими психологами, можуть дати цінні поради людям, не спираючись на літературу по психології, а дотримуючись порад інтуїції і життєвого досвіду. Але це лише результат спостережливості, проникливості і аналітичного складу розуму. Важливо також розуміти мотивацію вчинків людей, вміти прораховувати ситуацію наперед. Для цього необхідно апелювати поняттями з психології, володіти певними знаннями. Людям, які цікавляться психологією тільки в цілях власного розвитку, не обов'язково купувати підручники з психології, можливо, психологічні книги, написані у вільному стилі, підійдуть більше.

У багатьох в житті настає так звана чорна смуга: погіршуються відносини з оточуючими, внутрішній світ вступає в конфлікт з самим собою, загострюються переживання і протиріччя всередині підсвідомості і ситуація здається безвихідною. Хтось звертається до професійного психолога, а кому-то на допомогу приходить книга по психології. Не варто недооцінювати книги про психологію, адже багато ситуацій, які могли статися з Вами, вже досконально вивчені і шляхи їх вирішення знайдені в процесі наукових досліджень. Тому купити книги з психології може означати позбутися від переслідуючих проблем і невдач.

Десятки професійних книг і підручників по психології, представлених на нашому сайті, допоможуть Вам змінити своє ставлення до повсякденних і нестандартним подій. Підбірка психологічних тестів допоможе Вам відкрити нові риси характеру і грані особистості.

Література з психології, розміщена в даному розділі каталогу, орієнтована не тільки на звичайних читачів, а й на професійних психологів. Студентам, які вивчають психологію людських взаємин, практичну психологію або будь-яку іншу галузь науки, знадобитися не один підручник по психології, щоб стати шановним і компетентним фахівцем. Асортимент кращих книг по психології від відомих у всьому світі психологів і філософів, розширить Ваші знання і навички.

Книги з психології купити на сайті «Букля» досить просто і швидко. А адже економія часу - ключ до успіху. Купуючи книги про психологію, Ви робите крок на зустріч успішній кар'єрі, налагодженню контактів в суспільстві і життю в гармонії з собою і навколишнім світом.

Приховати
Вгору