Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Суспільні та гуманітарні науки

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

85 
Купити

175 
Купити


252 
Купити
225 
Купити
Искусство любить Эрих Фромм
148 
Купити
Мудрость женщины Луиза Л. Хей
107 
Купити

250 
Купити
акція

5.00
139 132.05
Купити


288 
Купити

250 
Купити

5.00
21 урок для 21-го століття Ювал Ной Харарі
200 
Купити

1000 & 1 способ быть самим собой Анатолий Некрасов
42 
Купити
280 
Купити
165 
Купити

Суспільні та гуманітарні науки

Суспільні та гуманітарні науки представляють величезний пласт світової цивілізації. Термін «гуманітарні» передбачає знання про людину як особистості. Громадські науки також вивчають людини, але з точки зору поведінки в суспільстві в зв'язку з соціальними і економічними явищами. Тонка різниця у визначенні іноді унеможливлює чітке віднесення тої чи іншої наукової праці до одного з цих напрямків.

У сучасному світі зріс інтерес до теми «громадські та гуманітарні науки». Соціум змінюється на очах: ​​перекроюються кордону, колишні економічні закони не працюють, зростає роль особистості в економічних і політичних процесах. Тенденції не завжди позитивні. Багато диктаторів, які прийшли до влади, намагаються переписати історію на догоду миттєвим політичним інтересам.

Людина, яка зазнає стрес від безперервного потоку інформації, обсяг якої подвоюється кожного тижня, все ж намагається усвідомити, що відбувається. Купити книги і прочитати їх прагне все більше думаючих людей. У середовищі інтелектуалів вважається хорошим тоном розбиратися в філософії, психології, політології.

На тлі цього феномена як ніколи важливі сумлінність і хороший смак при добірці літератури в книжковому інтернет-торгівлі. Магазин «Букля» знаходиться в тренді і має багатий асортимент на тему «громадські та гуманітарні науки». Купити книги можна за такими напрямками:

  • психологія;
  • історія;
  • політика;
  • філософія.

Кожен з представлених розділів на сайті для зручності пошуку розбитий на теми.

У розділі «Психологія» пропонуються праці з вікової, класичної, загальною, прикладної, практичної частини. Широко представлені психоаналіз, соціоніка, психотерапія, тестування, довідники.

Магазин пропонує купити книги з всесвітньої, новітньої, української історії, теорії цивілізацій, народознавства, різну довідкову літературу. Добре представлені етнографія і етнологія.

У розділі «Філософія» багатий вибір вибраних промов і праць маститих філософів, видання за логікою, естетиці, етиці, прикладних методичних розробок.

Покупець, який увійшов в розділ «Суспільні та гуманітарні науки» інтернет-магазину «Букля» буде вражений, приємно здивований, і не втримається, щоб не купити книги.

Приховати
Вгору