Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі

Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі - купити і читати книгу
Натисніть на зображення для розширеного перегляду
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі - купити і читати книгу
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі - купити і читати книгу
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі - купити і читати книгу
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі - купити і читати книгу
5.00
1  відгук
Артикул:195160

Характеристики книги "Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі"

Автор:

Видавництво:

Рік видання: 2019

Кількість сторінок:

192

Мова:

Українська

Перекладач:

ISBN:

978-617-7730-15-5

Обкладинка:

Тверда

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вага:

375 г

Опис книги «Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі»

Коли ми починаємо кар’єру, відкриваємо власну справу чи стартуємо з новим проектом, то часто боїмося і йдемо протореним шляхом. Школа, університет та оточення нав’язують нам: обери стандартний варіант, це найбезпеч...

Опис книги «Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі»

Коли ми починаємо кар’єру, відкриваємо власну справу чи стартуємо з новим проектом, то часто боїмося і йдемо протореним шляхом. Школа, університет та оточення нав’язують нам: обери стандартний варіант, це найбезпечніше. Однак іноді найкраща стратегія — це помилятися, експериментувати й мислити креативно. І неважливо, вам 20 чи 50. Цю книжку викладачка Стенфордського університету Тіна Сіліґ написала насамперед для свого сина, намагаючись застерегти від помилок, яких припустилася сама. Це не черговий підручник з покроковими інструкціями, як досягти успіху, а історія про те, як залишатися сміливим, рішучим і не боятися бути унікальним усе життя.

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто прагне до саморозвитку, мріє навчитися мислити нестандартно та креативно.

 

ЧОМУ  ЦЯ КНИЖКА

Авторка наводить поради та пропонує вправи, які допоможуть розвинути творче мислення, нестандартний погляд на буденні ситуації та підприємницькі здібності, з якими ви зможете подивитися на світ як на безмежне джерело можливостей.

 

ПРО АВТОРА

Тіна Сіліґ — професорка нейронаук і викладачка курсу з підприємництва, інновацій та креативності у Стенфордському університеті. У 2009 році отримала престижну премію Бернарда Ґордона від Національної інженерної академії США, а її книжка «Що варто знати у свої 20» стала світовим бестселером.

 

ВІДГУКИ

Принципи, викладені в книжці, безсумнівно, дадуть вам нові ідеї. Її варто читати як наступному поколінню підприємців, так і ветеранам справи.

Девід Келлі, один із засновників
концепції дизайн-мислення

 

ЦИТАТИ

Про можливості

Можливостей — хоч греблю гати. Де завгодно й коли завгодно можна натрапити на проблеми, що потребують розв’язання, — варто лише роззирнутися довкола. Деякі з них доволі прозаїчні, наприклад бронювання столиків у ресторані чи накачування велосипедних шин. Однак чимало проблем, як добре відомо, значно масштабніші й стосуються всього світу.

 

Про широкий погляд

Ми часто окреслюємо для проблем надто жорсткі межі. Отримавши простеньке завдання, наприклад заробити грошей за дві години, більшість людей відразу вдається до стандартних способів його виконати замість того, щоб зробити крок назад і поглянути на проблему ширше. А позбутися шор означає відкрити цілий світ можливостей.

 

Про підприємницьке мислення

Підприємницьке мислення є ключем до розв’язання найрізноманітніших проблем: від невеличких викликів, з якими всі ми стикаємося щодня, до загрозливих світових криз, що потребують уваги й зусиль усієї планети. По суті, підприємництво сприяє розвитку низки важливих життєвих навичок — від лідерства й уміння формувати команду до здатності вести переговори, упроваджувати новаторські підходи й ухвалювати рішення.

Тіна Cіліґ
США

Тіна Cіліґ — доктор наук, невролог Стенфордської школи медицини, читає курс по підприємництву та інноваціям в Стенфордському університеті.

Читати повністю

Відгуки про книгу «Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі»

0

Не сказала бы что книга предназначена только двадцатилетних, она будет полезна, тем кто заканчивает школу и пытается определиться в будущем и даже 30-летние получат некоторые инсайты. Из этой же серии рекомендую книгу важные годы

Ответить
Відгук
Коментар
Осталось

Оцінка

Кому:
Тема:
Закрити коментар до відгуку
Вгору