Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Мистецтво бути щасливим

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
акція

5.00
139 132.05
Купити

160 
Купити
Радикальное прощение Колин Типпинг
160 
Купити
Кафе на краю світу Джон Стрелекі
135 
Купити
160 
Купити
5.00
205 
Купити
Who Moved My Cheese? Spencer Johnson
294 
Купити
380 
Купити
Daring Greatly Brene Brown
340 
Купити
340 
Купити

210 
Купити
354 
Купити
Прорвемся! Эндрю Мэтьюз
282 
Купити
Витри шмарклі, подруго! Рейчел Голліс
150 
Купити

Секрети успішних сімей Артем Толоконін
130 
Купити
The Architecture of Happiness Ален де Боттон
374 
Купити

Книги про щастя і мистецтву бути щасливим

Чи існує універсальний рецепт щасливого життя? Що робити тим, хто не знає, як створити душевний і матеріальне благополуччя або ж тим, хто просто збився зі шляху? Зараз повсюдно проводяться тренінги та семінари з набуття щастя. Але можна зробити простіше: купити книги про щастя, способи його досягнення, щоб вони завжди були під рукою, і в потрібний момент можна було до них звернутися.

Книги про щастя допомагають налаштуватися на позитив і залучити удачу. Вони дозволяють розібратися в собі, зрозуміти, що дійсно важливо і потрібно, осягнути мистецтво побудови благополуччя.

У работі «Скандинавський секрет. Прості правила здорового і щасливого життя » автор Бертил Марклунд на прикладі побутового укладу шведського народу показує, що здорове самопочуття і щастя - це не генетично закладені якості. Все залежить від підходу до життя, який кожен вибирає сам і йому слідує. Автор пропонує зацікавленим індивідам 10 рекомендацій, використовуючи які можна забезпечити довголіття.

Японський письменник Кен Могти, автор книги «Ікігай. Сенс життя по-японськи», ділиться з читачем філософським розумінням щастя. Він називає його «ікігаі», що означає вміння знаходити радість в кожному дні, в повсякденних справах і існування.

Тому, хто бажає розібратися в фізіологічній основі стану щастя, слід купити книги на цю тему. Лоретта Граціано Бройнінг написала «Гормони щастя. Як привчити мозок виробляти серотонін, дофамін, ендорфін і окситоцин». З неї кожен бажаючий може отримати відомості про гормони: як кожен з них працює, за що відповідає, що станеться, якщо вони перестануть вироблятися. Також Бройнінг дає практичні поради позбавлення від негативних звичок і формування нових, позитивних.

Тим, хто цікавиться філософією і психологією рекомендується купити книги відповідної спрямованості, блискучим прикладом яких є написана Далай-Ламою і психіатром Говардом Катлером «Мистецтво бути щасливим. Керівництво для життя». У цій праці об'єднані буддистська філософія і сучасна психологія. Духовний сановник пропонує техніки медитації, а Говард Катлер розповідає про свій медичний досвід.

Книги про щастя, саме читання їх, дозволяє заспокоїтися, налаштуватися на хороше, зібратися з думками. Наслідком стануть зміна світогляду, ті питання, які спочатку здавалися нерозв'язними, отримають прості і ясні відповіді.

Купити книги про щастя потрібно, щоб за рекомендаціями, що містяться в них, займатися медитацією, освоювати техніку візуалізації, знайти цікаве заняття, тим самим наближаючись до заповітної мети - ставати все більш наповненим і задоволеним своїм станом.

Приховати
Вгору