Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Мистецтво бути щасливим

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
469 
Купити

250 
Купити
акція

Радикальное прощение Колін Тіппінг
220 
Купити
Кафе на краю світу Джон Стрелекі
170 
Купити
220 
Купити
The Stuff of Thought Стівен Пінкер
554 
Купити
Думай і багатій Наполеон Гілл
320 
Купити
Витри шмарклі, подруго! Рейчел Голліс
226 
Купити
Outliers: The Story of Success Малкольм Гладуeлл
469 
Купити
Get the Job You Really Want Джеймс Каан
314 
Купити
105 
Купити
Я обіцяю тобі волю Лоран Гунель
250 
Купити
Man's Search For Meaning Віктор Франкл
596 
Купити
596 
Купити
Дар дна. Як повернутися до щастя Славоміра Анна Грушевська
240 
Купити
Чому ми працюємо Баррі Шварц
58 
Купити
380 
Купити
130 
Купити
The Key to Happiness Meik Wiking
384 
Купити

Мить піднесення Мелінда Гейтс
170 
Купити
752 
Купити
The Power of Positive Thinking Norman Vincent Peale
725 
Купити
Calm Тiм Паркс
255 
Купити

Книги про щастя і мистецтву бути щасливим

Чи існує універсальний рецепт щасливого життя? Що робити тим, хто не знає, як створити душевний і матеріальне благополуччя або ж тим, хто просто збився зі шляху? Зараз повсюдно проводяться тренінги та семінари з набуття щастя. Але можна зробити простіше: купити книги про щастя, способи його досягнення, щоб вони завжди були під рукою, і в потрібний момент можна було до них звернутися.

Книги про щастя допомагають налаштуватися на позитив і залучити удачу. Вони дозволяють розібратися в собі, зрозуміти, що дійсно важливо і потрібно, осягнути мистецтво побудови благополуччя.

У работі «Скандинавський секрет. Прості правила здорового і щасливого життя » автор Бертил Марклунд на прикладі побутового укладу шведського народу показує, що здорове самопочуття і щастя - це не генетично закладені якості. Все залежить від підходу до життя, який кожен вибирає сам і йому слідує. Автор пропонує зацікавленим індивідам 10 рекомендацій, використовуючи які можна забезпечити довголіття.

Японський письменник Кен Могти, автор книги «Ікігай. Сенс життя по-японськи», ділиться з читачем філософським розумінням щастя. Він називає його «ікігаі», що означає вміння знаходити радість в кожному дні, в повсякденних справах і існування.

Тому, хто бажає розібратися в фізіологічній основі стану щастя, слід купити книги на цю тему. Лоретта Граціано Бройнінг написала «Гормони щастя. Як привчити мозок виробляти серотонін, дофамін, ендорфін і окситоцин». З неї кожен бажаючий може отримати відомості про гормони: як кожен з них працює, за що відповідає, що станеться, якщо вони перестануть вироблятися. Також Бройнінг дає практичні поради позбавлення від негативних звичок і формування нових, позитивних.

Тим, хто цікавиться філософією і психологією рекомендується купити книги відповідної спрямованості, блискучим прикладом яких є написана Далай-Ламою і психіатром Говардом Катлером «Мистецтво бути щасливим. Керівництво для життя». У цій праці об'єднані буддистська філософія і сучасна психологія. Духовний сановник пропонує техніки медитації, а Говард Катлер розповідає про свій медичний досвід.

Книги про щастя, саме читання їх, дозволяє заспокоїтися, налаштуватися на хороше, зібратися з думками. Наслідком стануть зміна світогляду, ті питання, які спочатку здавалися нерозв'язними, отримають прості і ясні відповіді.

Купити книги про щастя потрібно, щоб за рекомендаціями, що містяться в них, займатися медитацією, освоювати техніку візуалізації, знайти цікаве заняття, тим самим наближаючись до заповітної мети - ставати все більш наповненим і задоволеним своїм станом.

Приховати
Вгору