Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Досягнення успіху в житті

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
449 
Купити

250 
Купити
The Stuff of Thought Стівен Пінкер
531 
Купити
Who Moved My Cheese? Spencer Johnson
368 
Купити
Прокрастинація Джейн Б. Бурка
300 
Купити
310 
Купити
Thinking, Fast and Slow Daniel Kahneman
683 
Купити
Суперфрікономіка Стівен Дабнер
175 
Купити
Витри шмарклі, подруго! Рейчел Голліс
226 
Купити
Think Like an Artist Уилл Гомперц
449 
Купити
The Architecture of Happiness Ален де Боттон
531 
Купити
Outliers: The Story of Success Малкольм Гладуeлл
449 
Купити
Get the Job You Really Want Джеймс Каан
314 
Купити
390 
Купити
105 
Купити
Talent is Overrated Джефф Колвин
593 
Купити
Man's Search For Meaning Віктор Франкл
573 
Купити
Дар дна. Як повернутися до щастя Славоміра Анна Грушевська
240 
Купити
Сила забування Майк Байстер
320 
Купити
ДНК особистості Девід Брукс
268 
Купити

Книги для досягнення успіху в житті

Кожна людина хоче бути успішним, щасливим, багатим. Але, що ж робити тим, хто не може досягти жаданого? Насправді все дуже просто. Успіх може прийти до кожного, головне постійно перебувати в русі, мати гарний настрій і тягнутися до потрібних людям. Також не варто забувати і про психологію мотивації. Всі, хто досяг запланованого в своєму житті, стверджують, що їм допомогло в цьому читання. Купити книги з психології, зараз нескладно, зробити це можна в магазині «Букля».

Однією з таких книг є Рестарт. Як прожити багато життів» від Ірини Хакамада. Це унікальна праця по особистісній психології, яка допоможе просунутися людям в розумінні цілісності людини і відчути себе в єднанні з безмежними можливостями. Дану книгу слід прочитати тим, хто заплутався в житті, не знає з чого почати і куди продовжувати рухатися. Саме з Іриною Хакамада кожен зможе навчитися володіти інтуїцією, управляти своїми думками.

Купити книги для досягнення успіху і вивчити їх потрібно, щоб:

  • відкрити в собі приховані здібності;
  • розвинути сучасні методи досягнення мети;
  • побачити нові перспективи.

 

Якщо хочеться вийти на новий рівень життя, тоді необхідно приділити особливу увагу «Не бійся діяти. Жінка, робота і воля до лідерства» от Шерил Сендберг. Це маніфест і програма дій для тих, хто дотримується думки, що слабка стать має всі умови для самореалізації, як в особистому житті, так і в бізнесі. Автор допомагає зрозуміти тим жінкам, кому за 30, що даний вік - найкращий час для розвитку.

Книги для досягнення успіху – суттєвий крок до повноцінного життя. З ними можна навчитися правильно розмовляти, мислити, дотримуватися балансу між роботою і сімейним життям.

Стати по-справжньому багатим і успішним нескладно. Ця думка підтверджується Дональдом Трампом, автором «Думай, як мільярдер». Завдяки цій праці, кожен бажаючий зможе навчитися правильно ставитися до грошей, будувати успішну кар'єру і втілювати в життя найпотаємніші бажання і таланти. Це важливі якості, якими володіє кожна людина, що піднявся на висоту в житті і кар'єрі. Думка, що ризик не призводить нікуди, є не виправданою, це блискуче довів Дональд Трамп в згаданому виданні.

Особливу увагу також слід приділити «Втрачаючи невинність. Як я побудував бізнес, роблячи все по-своєму і отримуючи задоволення від життя» Річарда Бренсона. Це приклад книги для досягнення успіху, створена людиною, яка представляє собою справжнє втілення бізнесмена з позитивним ставленням до життя в різних її проявах. Купити її і прочитати, слід розчаровано в життя індивіду. Він зрозуміє, що треба робити, щоб не ходити на роботу протягом 30 років, і при цьому залишатися повністю незадоволеним. Позитивні думки, неприборканий рух вперед, відсутність страху і адекватне реагування на різні ситуації, є головними якостями людини, які неодмінно приводять до бажаного успіху.

Купити книги з психології і для досягнення успіху в житті можна в нашому магазині «Букля».

Приховати
Вгору