Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Найкращі рецензії 2019 року

18.02.2020 12:27

Дорогі друзі!

За цей рік Букля отримала від Вас майже три десятки рецензій. Серед них ми вибрали ТОП-5 найбільш популярних. Тому, якщо ви пропустили щось цікаве, то є можливість наздогнати. А якщо шукаєте собі, що почитати - перед вами дещо варте уваги.

 

Рецензия на книгу Брітт-Марі була тут5. Фредрік Бакман. "Брітт-Марі була тут". #книголав, 2018

Чудова життєва історія від Фредріка Бакмана про неординарну Брітт-Марі, життя котрої перевернулося з ніг на голову.

«Брітт-Марі була тут» – третя книга шведського автора. Головна героїня вже знайома читачам з роману «Моя бабуся просить її вибачити» в епізодичній ролі, а тут вона виступає вже в головній. Цей роман про чудернацьку жінку, котра досить довгий час жила не своїм життям в своєрідному коконі, а коли життя «видворило» її з нього, то вона опинилася в скрутному становищі. І мова зовсім не про матеріальний стан, а радше про моральний та емоційний.

 

 

 

 

Рецензия на книгу Спитай у пилу4. Джон Фанте. "Спитай у пилу". Книги – ХХІ, 2019

Найвідоміший роман американського класика Джона Фанте про поневіряння молодого письменника-початківця у темні часи Великої депресії.

«Спитай у пилу» - це розповідь про життя-буття Артуро Бандіні. Письменник-початківець італійського походження, котрий лишив рідний Колорадо заради письменницької кар’єри у Лос-Анджелесі. Ця книга третя з циклу про Бандіні («Дорога в Лос-Анджелес», «Зачекай до весни, Бандіні»). В цій епопеї читачі вбачають автобіографізм, бо перипетії з життя Артуро майже повністю відображають перші кроки літературної кар’єри самого Джона Фанте.

 

 


 

 

Рецензия на книгу Записки українського самашедшого3. Ліна Костенко. "Записки українського самашедшого". А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019

Перший прозовий твір від видатної інтелектуалки сучасності Ліни Костенко про час та чин на початку міленіуму.

Ліна Костенко авторка двох романів у віршах («Маруся Чурай» і «Берестечко») і лише одного прозового – «Записки українського самашедшого», що побачив світ після двадцятирічної творчої перерви. Головний герой твору 35-літній дипломований програміст, котрий змушений займатися простим комп’ютерним ремонтом, а не власне програмуванням. Його товариші-одногрупники подалися у кращі світи – в Силіконову долину. Герой же одружений на філологині, його батько відомий шістдесятник-перекладач, малолітній син навчається у школі - має сусіда з «нових українців». А за вікном початок нового тисячоліття... і топтання на одному місці.

 

 

Рецензия на книгу Чекаючи на Боджанґлза2. Олів'є Бурдо. "Чекаючи на Боджанґлза". Видавництво Старого Лева, 2018

Чудовий і чудернацький роман у жанрі абсурдизму від французького письменника Олів'є Бурдо про родину без гальм.

Здається, зовсім типова компактна французька сім’я – мама, тато й син. Але все не так просто як здається. Тато – нереалізований письменник, котрий повністю слідує дружині у всьому. Син, від імені котрого ведеться оповідь, здається живе щасливим життям: не потрібно ходити до школи або жити за розкладом. Ну і, звісно, мати сімейства - цариця неординарності, повелителька диваків, трішки божевільна й шалена до випивки. Вона не має імені, бо кожного дня називається новим, змінюючи при цьому і свою особистість. Додайте сюди ще одного мешканця – журавлиху на ім’я Надмірність…

 

 

1. Кетіль Бйорнстад. "До музики". Видавництво Старого Лева, 2019

Неймовірно музичний твір від відомого піаніста і композитора Кетіля Бйорнстада. «До музики» - перший роман автобіографічної трилогії.

Це надзвичайний твір, котрий сповнений музикою, просто випромінює її. Не полінуйтеся, послухайте композиції згадані у творі, це допоможе зануритися в атмосферу книги. Головний герой роману - Аксель Віндінг, неймовірно талановитий юнак. В кінці шістдесятих весь світ вирує: чемпіонат світу по футболу, студентська революція у Франції, Олімпійські ігри у Мехіко, Празька весна, землетруси, теракти, локальні війни. А світ юного піаніста існує ізольовано та самоплинно. Все, що цікавить юнака і його товаришів – це музика. Репетиції та заняття з викладачами класики - все це заради гучного дебюту на великій сцені на конкурсі молодих талантів.

 

 

Якщо після читання у Вас виникло бажання надіслати нам власні рецензії на книги, тоді сміливо робіть це сюди - [email protected]! Зі свого боку ми надамо Вам промокод на 10% знижки. А кращі рецензії потраплять у рейтинг наступного року!

Напишите рецензию – получите 10% скидки

Отзывы

0

сподобалась рецензія на книгу бакмана

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх