Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Чекаючи на Боджанґлза"

Купить книгу "Чекаючи на Боджанґлза"Купить книгу "Чекаючи на Боджанґлза"Купить книгу "Чекаючи на Боджанґлза"Купить книгу "Чекаючи на Боджанґлза"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:177820

Характеристики книги "Чекаючи на Боджанґлза"

Год издания:

2018

Количество страниц:

128

Переводчик:

ISBN:

978-617-679-638-1

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

220 г

Описание книги «Чекаючи на Боджанґлза»

Цю фантасмагоричну історію неймовірного кохання своїх батьків син розповідає з власних спогадів і за допомогою татових щоденників. Його батьки кружляють у химерному танці під пісню «Містер Боджанґлз» у виконанні Ні...

Описание книги «Чекаючи на Боджанґлза»

Цю фантасмагоричну історію неймовірного кохання своїх батьків син розповідає з власних спогадів і за допомогою татових щоденників. Його батьки кружляють у химерному танці під пісню «Містер Боджанґлз» у виконанні Ніни Сімон і залучають всіх довкола до цього святкування. Сміх, коктейлі, дивовижні вигадки й розваги, розмови про мистецтво, зневага до всього буденного — ось як вони провадять своє життя.

Мамина екстравагантність поступово занурює її все далі у глибини власних вигадок, а люблячий чоловік всюди йде за нею, переконаний, що справжнє безумство мають нести двоє. Навіть коли здається, що надії немає, у цій сповненій божевільного оптимізму і тихого смутку історії батько з сином готові на все, аби свято тривало далі.

Отзывы о книге «Чекаючи на Боджанґлза»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Чекаючи на Боджанґлза
2019-05-13 19:45:49

Олів'є Бурдо – молодий французький прозаїк, гучний дебют якого здобув автору чималу славу по всьому світу. Першу й поки що єдину книгу Бурдо було перекладено двадцятьма мовами, а наклад сягнув вражаючих показників. Написана в досить старомодному жанрі абсурдизму вона полонила серця читачів своїм чудернацьким світом і не менш неординарними персонажами. Й хоча Олів'є Бурдо до метра цього напряму Бориса Віана ще досить далеко, але він вже наблизився упритул до свого земляка.

Отже, з жанром розібралися – дебютна книга «Чекаючи на Боджанґлза» - це цікава й нетривіальна абсурдиська проза. Роман був написаний в 2016 році. Сама назва натякає нам на відому п’єсу цього ж напряму «Чекаючи на Годо» пера Самюеля Беккета. Але це не єдиний знак захований у назві. У шістдесятих роках відомий американський музикант Джеррі Вокер створив меланхолійну композицію «Містер Боджанґлз». Найвідоміше її виконання належить Ніні Сімон. Саме цю композицію безперестанку слухають герої.

Здається, зовсім типова компактна французька сім’я – мама, тато й син. Але все не так просто як здається, відкиньте логіку. Тут вона нам зовсім не знадобиться. Тато – нереалізований письменник, котрий повністю слідує дружині у всьому, теж страждає на дивацтва, але що вони у порівнянні з матусиними. Син, від імені котрого ведеться оповідь, здається живе щасливим життям: не потрібно ходити до школи, не потрібно жити за розкладом з нудними ритуалами нормованого прийому їжі, чищення зубів і відходження до сну. Ну і, звісно, мати сімейства, цариця неординарності, повелителька диваків, трішки божевільна й шалена до випивки, веселощів і дурнуватих витівок. Вона не має імені, бо кожного дня називається новим, змінюючи при цьому і свою особистість. Є ще один мешканець дому, домашній улюбленець – журавлиха на ім’я Надмірність.

Вже тільки представлення цієї родини викликає подив, а при ближчому знайомстві він змінюється на жах. Все, що роблять герої це кожного дня поривають з реальністю й адекватністю нормальні стосунки. Не приведи Господь здатися нормальним. Веселощі, божевільні витівки, дурнуваті розваги, багато випивки й надмір музики. Все це кружляє розкішним помешкання сім’ї в Парижі, все це вони беруть із собою до Іспанії на власну віллу. Але одного разу безглуздя матусі переходить всі межі, й її забирають до божевільні. Як будуть діяти у цій ситуації син і батько? І чим все це врешті решт закінчиться? Чим взагалі це може скінчитися? Й хоч ми з самого початку попрощалися з логікою й пообіцяли  не дивуватися, але кінцівка нас все ж таки здивувала.

Життя без краю

Фредерик Бегбедер

213 
Купить
Ніжність

Давід Фоенкінос

100 
Купить
Сфинкс. Тайна девяти

Кристиан Жак

95 
Купить
Сильнее страха

Марк Леви

63 
Купить
Луис Мариано, или Глоток свободы

Анна Гавальда

117 
Купить

Разделы, в которых можно купить "Чекаючи на Боджанґлза"

Наверх