Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Дошкільнятам

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

81 
Купити
Мій розумний зошит (5-6 років) Валентина Скрипак
80 
Купити
82 
Купити
Розвиток мислення Василь Федієнко
70 
Купити
Альбом з розвитку мовлення Вікторія Володіна
75 
Купити
75 
Купити

40 
Купити
82 
Купити
Каліграфічні прописи Василь Федієнко
40 
Купити
Домашня логопедія Василь Федієнко
90 
Купити
Буквар Читайлик Василь Федієнко
100 
Купити
75 
Купити
70 
Купити
Буквар Микола Вашуленко
150 
Купити

Навчальні посібники для дошкільнят: купити з доставкою по Україні

Усі батьки мріють в майбутньому бачити свою дитину розумною, щасливою та успішною. Цього можна досягти, якщо з раннього віку займатися навчанням і розвитком малюка. Засобів і методів існує величезна безліч, але одним з найбільш дієвих і доступних вважається читання спеціальної літератури для дошкільнят.

В інтернет-магазині "Букля"широко представлені навчальні посібники для дошкільнят. Купити їх можна в будь-який зручний час з доставкою по Україні. До речі, жителям столиці за неї платити не потрібно.

Формуючи асортимент, ми постаралися зібрати розвиваючі книги для дітей і такі, які вже багато років користуються попитом серед українців, і ті, які зовсім недавно були презентовані публіці. До каталогу увійшли роботи авторитетних вітчизняних і зарубіжних авторів, які розрізняються за напрямками, обсягом, зовнішнім виглядом, призначенням за віком дітей, вартості і т. д. Такий діапазон варіантів дозволяє задовольнити побажання і переваги кожного нашого клієнта.

Щоб полегшити і прискорити вибір необхідних посібників, ми розділили їх все на наступні підкатегорії: Підготовка до школи (5-7 років),, Тести. Діагностика інтелектуального розвитку дитини. Школа раннього розвитку (до 5 років) і Енциклопедії для дошкільнят. Сподіваємося, така класифікація дозволить вам за лічені хвилини знайти найбільш актуальні розвиваючі книги для дітей.

Ми пропонуємо найякісніші, і за змістом, і за оформленням, навчальні посібники для дошкільнят. Купити їх необхідно, щоб дитина звикала до навчального процесу, отримувала необхідні для певного віку навички і знання, а також позитивно сприймала заняття.

На нашому сайті є і книги для дитячого саду і призначені для домашнього навчання. Всі вони покликані перетворювати процес запам'ятовування чисел, букв, образів і т. д. в захоплюючу гру. Таким чином, навчальні посібники для дошкільнят купити рекомендується не тільки для підвищення рівня інтелектуального потенціалу малюків, а й для їх психологічної адаптації перед вступом до школи.

Якщо вибираючи книги для дитячого саду або навчальні посібники для дошкільнят ви зіткнулися з будь-якими труднощами, обов'язково зверніться за допомогою до наших менеджерів. По телефону вони проконсультують вас в будь-якому питанні, що стосується як самих посібників, так і умов їх оплати, а також відправки товарів покупцям.

Приховати
Вгору