Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Христианство

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
Про гріхи і чесноти Любомир Гузар
130 
Купити
275 
Купити
364 
Купити
100 вопросов к Богу Ярослав Лазарев
14 
Купити
Иоанн Дамаскин Протоиерей Николай Агафонов
158 
Купити
Рай Питер Стэнфорд
30 
Купити
917 
Купити
100 великих монастырей Надежда Ионина
109 
Купити
Роздуми про Церкву Анрі де Любак
65 
Купити
45 
Купити
Нечаянная радость Юлия Сакунова
54 
Купити
110 
Купити
273 
Купити
39 
Купити
Оглядываясь на Заповеди Людмила Сурова
69 
Купити
64 
Купити
На Господа уповах. Жизнеописание старца Иоиля Митрополит Никопольский и Превезский Мелетий
24 
Купити

Християнські книги

Сьогодні багато людей, маючи достатньо грошей і матеріальних благ, не відчувають себе щасливими: у них є все, але вони їм не вистачає сенсу життя. Подібний внутрішній конфлікт може призвести до зловживання алкоголем, аморальності і саморуйнування. Безцільне існування, позбавлене вищого сенсу і вищих моральних цінностей - проблема сучасного суспільства. Система науки та освіти виховує людину, головною метою якого є максимальне споживання. Взяти від життя все - це основна лінія ідеології в наш час. Часом зовсім не ті ідеали, які проповідують сучасною культурою і літературою, необхідно вважати першочерговими. Християнська література спрямована на донесення того факту, що людині неможливо знайти сенс життя, якщо її життєві орієнтири спрямовані тільки на споживацтво. Не одне джерело масової інформації не вплине на світогляд так, як християнська книга.

Християнська література, купити яку можна на нашому сайті, допоможе визначитися з абсолютними цінностями. Читання християнських книг буде цікаво не тільки з точки зорі релігії і віри, а й з позиції вивчення історії, культурології та філософії. Багато вчених, що не мають відношення до Церкви, сходяться на думці про те, що в основу формування особистості може бути покладена, неприйнятна на протязі довгого періоду часу, система цінностей, що базується на моральних нормах і принципах світових релігій, зокрема, християнства. Тому купити християнські книги можна з метою самоосвіти і саморозвитку.

Книги, представлені в каталозі, охоплюють весь спектр християнської літератури: від молитвословів до щоденників паломників. Двох тисячолітня християнська історія подарувала в скарбницю літератури неймовірно цінні екземпляри літописів, історичних навчань, притч і т.д. Тому християнські книги купити для себе або в подарунок дорогій людині означає доторкнутися до духовного багатства своїх батьків.

Приховати
Вгору