Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Мета. Процес безперервного вдосконалення


Мета. Процес безперервного вдосконалення - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Мета. Процес безперервного вдосконалення - купить и читать книгу
Мета. Процес безперервного вдосконалення - купить и читать книгу
Мета. Процес безперервного вдосконалення - купить и читать книгу
Мета. Процес безперервного вдосконалення - купить и читать книгу
0.00
0 отзывов
Артикул:182398

Характеристики книги "Мета. Процес безперервного вдосконалення"

Издательство:

Год издания: 2023

Количество страниц:

448

Язык:

Украинский

Возраст:

16+

Илюстрации:

нет илюстраций

Бумага:

офсетная

Переводчик:

ISBN:

978-617-7552-92-4, 978-617-8120-63-4

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

375 г

Описание книги «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Представьте, что у вас есть ровно три месяца, чтобы вывести свой бизнес из кризиса, или вы потеряете все. Что вы будете делать? Эта книга покажет, как выйти из сложной ситуации или усовершенствовать уже действующую модель. Биз...

Купить другие книги автора

Описание книги «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Представьте, что у вас есть ровно три месяца, чтобы вывести свой бизнес из кризиса, или вы потеряете все. Что вы будете делать? Эта книга покажет, как выйти из сложной ситуации или усовершенствовать уже действующую модель. Бизнес-роман Элиаго Голдратт, написанный в соавторстве с Джеффом Коксом, стал классикой менеджмента и помог трансформироваться сотням компаний по всему миру.

Книга позволит понять глобальные принципы, применяемые в производстве, определить и избавиться от слабых мест вашего проекта и даже перенести новые подходы в жизнь вне офиса. Автор не предлагает готовые бизнес-советы, а дает увлекательную историю о людях, которые пытаются понять, что двигает их миром, и как улучшить этот процесс.

Элиагу Голдратт был научным работником, педагогом, мыслителем, бизнес-гуру. Автор теории ограничений, в которой описал концепцию постоянного совершенствования процесса для достижения цели. Имел степень магистра и доктора философии Университета имени Бар-Илана.

Отзывы о книге «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Мета. Процес безперервного вдосконалення
2020-02-18 12:27:57

Елі Ґолдратт написав декілька книг у сфері бізнесу. Перша його книга - «Мета. Процес безпреривного вдосконалення» (The Goal) була видана ще у 1984 році та потім перекладена багатьма мовами. Саме вона принесла автору популярність і допомогла затвердитися його Теорії обмежень (ТОС). Нарешті світ побачив і український переклад.

Директор заводу Алекс Рого несподівано отримує звістку, що його підприємство планують закрити. Єдиний шанс -  покращити свої показники за три місяці. Він вже намагається йти звичним шляхом та поліпшувати все й одразу, проте це не дає бажаного ефекту.

Тоді Алекс згадує про випадкову зустріч в аеропорту зі своїм колишнім викладачем Йоною. Той, не маючи жодної інформації про стан речей на заводі, зумів розпізнати кризовий стан. Йона виявився не просто вченим-фізиком, а змусив Алекса по-новому подивитися на власну діяльність та її наслідки.

Рого починає переосмислювати власні дії, не граючись більше в управлінські ігри з цифрами та словами. Спершу він визначає мету - головну ціль існування будь-якої комерційної фірми. Потім розмислює над показниками, які демонструють чи наближається компанія до мети, чи віддаляється. Далі головний герой встановлює залежність подій та їх взаємозв'язок, адже весь завод працює як єдине ціле. І нарешті наближається до ключового моменту - знайти обмеження, яке впливає на роботу всього заводу. Це вузьке місце заважає впроваджувати інші покращення та зводить нанівець більшість зусиль.

Автор навмисно написав цей твір у формі бізнес-роману. Алекс постійно ставить собі запитання та шукає відповіді на них. Переломний момент взагалі відбувається не на виробництві, а під час прогулянки групи бой-скаутів - товстуна Гербі запам'ятали всі, хто уважно читав роман.

Недарма ТОС широко впроваджують у власних проектах: від великих корпорацій на кшталт General Motors чи Boeing до невеликих підприємств. Однак, ця книга не лише про виробничу корпорацію. Сфера застосування теорії обмежень значно ширша.

Наверх