Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Мета. Процес безперервного вдосконалення

Купить книгу "Мета. Процес безперервного вдосконалення"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:182398

Характеристики книги "Мета. Процес безперервного вдосконалення"

Издательство:

Год издания: 2018

Количество страниц:

448

Переводчик:

ISBN:

978-617-7552-92-4

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

375 г

Описание книги «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффо...

Описание книги «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Уявіть, що у вас є рівно три місяці, щоб вивести свій бізнес із кризи, або ж ви втратите все. Що ви робитимете? Ця книжка покаже, як вийти зі складної ситуації. Бізнес-роман Еліягу Ґолдратта, написаний у співавторстві з Джеффом Коксом, став класикою та допоміг трансформуватися сотням компаній по всьому світу. Книжка допоможе зрозуміти глобальні принципи, що застосовуються у виробництві, визначити слабкі місця вашого проекту та позбутися їх і навіть перенести нові підходи в особисте життя. Автори не пропонують готових бізнес-порад, а подають захопливу історію про людей, які намагаються зрозуміти, що рухає їхнім світом і як покращити цей процес.

 

ПРО АВТОРА

Еліягу Ґолдратт — науковець, педагог, мислитель, бізнес-гуру. Автор теорії обмежень, у якій описав концепцію постійного вдосконалення процесу для досягнення мети. Здобув магістерський і докторський ступені в Університеті імені Бар-Ілана.

Отзывы о книге «Мета. Процес безперервного вдосконалення»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Мета. Процес безперервного вдосконалення
2020-02-18 13:27:57

Елі Ґолдратт написав декілька книг у сфері бізнесу. Перша його книга - «Мета. Процес безпреривного вдосконалення» (The Goal) була видана ще у 1984 році та потім перекладена багатьма мовами. Саме вона принесла автору популярність і допомогла затвердитися його Теорії обмежень (ТОС). Нарешті світ побачив і український переклад.

Директор заводу Алекс Рого несподівано отримує звістку, що його підприємство планують закрити. Єдиний шанс -  покращити свої показники за три місяці. Він вже намагається йти звичним шляхом та поліпшувати все й одразу, проте це не дає бажаного ефекту.

Тоді Алекс згадує про випадкову зустріч в аеропорту зі своїм колишнім викладачем Йоною. Той, не маючи жодної інформації про стан речей на заводі, зумів розпізнати кризовий стан. Йона виявився не просто вченим-фізиком, а змусив Алекса по-новому подивитися на власну діяльність та її наслідки.

Рого починає переосмислювати власні дії, не граючись більше в управлінські ігри з цифрами та словами. Спершу він визначає мету - головну ціль існування будь-якої комерційної фірми. Потім розмислює над показниками, які демонструють чи наближається компанія до мети, чи віддаляється. Далі головний герой встановлює залежність подій та їх взаємозв'язок, адже весь завод працює як єдине ціле. І нарешті наближається до ключового моменту - знайти обмеження, яке впливає на роботу всього заводу. Це вузьке місце заважає впроваджувати інші покращення та зводить нанівець більшість зусиль.

Автор навмисно написав цей твір у формі бізнес-роману. Алекс постійно ставить собі запитання та шукає відповіді на них. Переломний момент взагалі відбувається не на виробництві, а під час прогулянки групи бой-скаутів - товстуна Гербі запам'ятали всі, хто уважно читав роман.

Недарма ТОС широко впроваджують у власних проектах: від великих корпорацій на кшталт General Motors чи Boeing до невеликих підприємств. Однак, ця книга не лише про виробничу корпорацію. Сфера застосування теорії обмежень значно ширша.

нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 
Наверх