Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Ах, ця чудова Панама!

Купить книгу "Ах, ця чудова Панама!"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1  отзыв
Артикул:174071

Характеристики книги "Ах, ця чудова Панама!"

Автор:

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

288

Переводчик:

ISBN:

978-966-2647-49-5

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

560 г

Описание книги «Ах, ця чудова Панама!»

Чудова, неймовірно добра книжка про нерозлучних друзів, Ведмедика й Тигрика, які живуть у будиночку біля річки. Одного разу вони виловлюють з річки ящик з-під бананів, на якому написано "Панама". "Ах, Панама - ц...

Описание книги «Ах, ця чудова Панама!»

Чудова, неймовірно добра книжка про нерозлучних друзів, Ведмедика й Тигрика, які живуть у будиночку біля річки. Одного разу вони виловлюють з річки ящик з-під бананів, на якому написано "Панама". "Ах, Панама - це країна наших мрій, - вирішують друзі. - Бо Панама геть уся, вздовж і вшир, пахне бананами!" І вони вирішують помандрувати до Панами й оселитися в цій найпрекраснішій країні. Куди привели друзів їхні мандри, і де насправді найкраще жити - про це, і не тільки про це Ви дізнаєтеся із книжки чудового німецького письменника Яноша.

Отзывы о книге «Ах, ця чудова Панама!»

0
Ах, ця чудова книга!

Це чудова, весела і дуже смішна книга про двох друзів-нерозлийвода та про їхні пригоди! Ведмедик і Тигрик - це два веселих і дуже позитивних друга. Вони живуть разом у невеличкому будиночку біля річки. Ведмедик щодня ходить ловити рибу, Тигрик - збирає гриби. А ввечері вони готують смачну вечерю і радіють тому, як гарно пройшов їхній день. Але одного дня Ведмедик виловив в річці ящик, на якому було написано "Панама", і від якого дуже смачно пахло бананами. Тож, не довго думаючи, наші друзі вирушають на пошуки цієї прекрасної країни, "країни наших мрій" як вони її називають - Панами. Ось так розпочинаються пригоди Ведмедика і Тигрика. А от чи знайдуть вони свою таку омріяну Панаму, і чи там справді все так, як вони думали, читайте і тоді дізнаєтесь:) В наступних історіях зі звірятами трапиться ще багато різних цікавих пригод: вони будуть шукати скарб, знайдуть нових друзів, віч-на-віч зустрінуться зі страшним розбійником, винайдуть пошту і телефон, влаштують веч

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Ах, ця чудова Панама!
2020-02-19 11:39:55

«Ах, ця чудова Панама!» - це повне видання історій про Ведмедика і Тигрика. Історій 6, але це всі, які Янош написав про цих героїв.

Важливо знати, що цим історіям уже 40 років і вони фактично стали класикою європейської літератури для дітей. До прикладу, у своїх друзів за кордоном я не раз натрапляла на дитячий одяг, іграшки чи інші аксесуари із зображенням Ведмедика і Тигрика.

На жаль, український читач не надто знайомий із Яношем та його героями.

Самі ж історії дуже добрі. І смішні. І винахідливі. І непримітивні. Й останнє тут найважливіше. Бо якщо є такі дитячі книжки, як я називаю, для одноразового читання, то ця точно ні. Щоразу читаючи своїм двом синам, я віднаходжу глибокі фрази й пасажі. І хоча вони справді дуже простенькі, але наповнені сенсу. Наприклад, коли Ведмедик з Тигриком подаються в далекі світу, шукаючи свою «Панаму», своє найкраще місце для життя. І ось, ці мандри привели їх до їхнього ж дому, який – після подорожі – став найкращим місцем у світі. Як просто і як мудро.

Або одна з історій, де з’являється не надто позитивний персонаж Свинка, яка виманює наших героїв з дому, заохочує їх ігнорувати їхні обов’язки (поприбирати в хаті, зварити їжу тощо), натомість пропонуючи бити байдики. Що із цього вийшло? Дуже класний урок для Ведмедика і Тигрика. Але тут жодних повчань. Лише ситуація і наочні наслідки. Навіть дитина опісля зрозуміє, що з такими Свинками немає сенсу водитися.

Тут ще є класна історія про взаємодопомогу й підтримку, коли Тигрик потрапив до лікарні (бо в нього одна смужка виявилася не на своєму місці). Або смішна історія про вечірку з нагоди дня народження.

У нас це одна із улюблених книжок, читана-перечитана. І що важливо для мене як для дорослої – я ще не знудилася цитати ці історії. Бо вони непримітивні, повторюся.

Скрізь повно кроликів

Аліс Пантермюллер

172 
Купить
Peter Rabbit Bathtime Fun

Беатрикс Хелен Поттер

204 
Купить
Лев Ларс считает звезды
Лев Ларс считает звезды

Ханс Хансен

109 
Купить

Приключения барона Мюнхаузена

Рудольф Эрих Распе

90 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
нет в наличии
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

246 
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Ах, ця чудова Панама!"

Наверх