Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Секрет

Секрет - купить и читать книгу
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Секрет - купить и читать книгу
Секрет - купить и читать книгу
Секрет - купить и читать книгу
Секрет - купить и читать книгу
0.00
0 отзывов
Артикул:176846

Характеристики книги "Секрет"

Автор:

Издательство:

Год издания: 2018

Количество страниц:

320

Язык:

Украинский

Переводчик:

ISBN:

978-966-948-061-3

Переплёт:

Мягкий

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

275 г

Описание книги «Секрет»

Мері має секрет. Сорок років тому вона наважилася на вчинок, що назавжди змінив її життя — і невідворотно вплинув на життя дуже дорогої для неї людини. Бет шукає відповідь. Вона так і не дізналася правду про своїх бать...

Купить другие книги автора

Лист

Кетрін Г'юз

105 
Купить

Описание книги «Секрет»

Мері має секрет. Сорок років тому вона наважилася на вчинок, що назавжди змінив її життя — і невідворотно вплинув на життя дуже дорогої для неї людини.
Бет шукає відповідь. Вона так і не дізналася правду про своїх батьків, але тепер мусить — інакше її дитина помре. І от, знайшовши потьмянілу газетну вирізку серед материних речей, вона розуміє, що забезпечити майбутнє її синові можна лише занурившись у минуле. Вона мусить повернутися до самого початку... і розгадати Секрет.

Кетрін Г'юз, авторка романів-бестселерів на сайті Amazon.com, пропонує читачам і читачкам захопливу історію, в якій переплелися трагедія та любов.

Отзывы о книге «Секрет»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Секрет
2020-02-18 13:27:57

Кетрін Г`юз відома британська письменниця, авторка мелодраматичних романів про кохання, котрі обов’язково містять загадку у сюжеті. Книги Кетрін Г`юз сповнені неочікуваних поворотів у сюжеті, непередбачуваностей та неймовірних збігів обставин.

Роман «Секрет» нещодавно вийшов друком українською мовою, хоча до цього моменту вже встиг підкорити читачів усього світу, зробивши свою авторку неймовірно популярною. До цього долучився й інший роман під назвою «Лист», ставши бестселером на Amazon.

Сюжет книги «Секрет» відразу ж розпадається на два часові прошарки. Дія першого відбувається в 2016 році, другого ­ в 1975. Звісно, як це завжди буває у подібних книгах, є певний медіатор між ними, котрий їх з’єднує (альбом з фотографіями, листи, щоденникові записи, будь-що що може поєднати минуле з теперішнім). Не став виключенням й цей роман. Він просто перенасичений таємницями з минулого, котрі герої на свій лад намагаються розкрити.

Людина завжди намагається дізнатися хто вона й звідки, докопатися до свого коріння, особливо тоді, коли передчуває таємницю минулого, відчуває що знає не про все. Коли п’ятирічний син Бет і Майкла захворів й йому знадобилася трансплантація, подружжю якнайшвидше треба було знайти необхідного донора серед родичів. Але що робити, коли минуле обох просто сповнене таємниць і секретів, а сліди родичів позатиралися плином часу. Звісно, копати в Інтернеті, шукати старі листи матері Бет, бо хто як не вона ключ до розгадки великої таємниці, котра тінню нависала над їх родиною. Чому Бет народилася через рік після того, як на шахті загинув її батько? Та й чи батько він їй? Чи може Мері зовсім їй не мати? Стільки питань! Але всі крапки над і розставить час й терпіння.

Після смерті матері, розбираючи її речі, Бет знаходить дивний лист й вирізку газетної статті сорокарічної давнини, де йдеться про велику автотрощу, в якій загинули люди. Серед них батько Майкла (чоловік Бет). Але чому ця стаття роками зберігається у скриньці матері Бет? До чого тут вона? Світло проллє лист, доданий до цієї статті. Він і є ключом до всього. Розгадка така неочікувана, що просто не вкладається в голові, як таке можливо. Інтригу авторка тримає вміло, накочує одну таємницю на іншу, сплітає долі героїв між собою так міцно, що важко повірити в такі збіги насправді.

Книга читається на одному диханні. Вона легка, але не занадто. Все в міру й витримано в сентиментальних тонах, є навіть певна непередбачуваність. Герої дуже душевні, вони викликають співчуття, їм співпереживаєш. Самі історії сімей Кет і Майкла трішки співзвучні, але несхожі, хоча їх долі ходили поруч, так би мовити. Тепла, мила книга.

Город женщин

Элизабет Гилберт

260 
Купить
Eat Pray Love

Элизабет Гилберт

261 
Купить
Зміщення спектра

Януш Леон Вишневський

200 
Купить
Romeo and Juliet and Vampires

Claudia Gabel

272 
Купить
Google для разбитых сердец
Google для разбитых сердец

Эмма Гарсия

85 
Купить
Наверх