Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Дім для Дома

Купить книгу "Дім для Дома"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:151737

Характеристики книги "Дім для Дома"

Год издания: 2017

Количество страниц:

384

Язык:

Украинский

Иллюстратор:

ISBN:

978-617-679-416-5

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

350 г

Описание книги «Дім для Дома»

Смішний пудель на ім’я Дом розповідає нам історію родини — старого полковника та кількох поколінь жінок. І пес, і люди почуваються ніяково у невеличкій львівській квартирі, де жив раніше... Яка різниця хто? Камені ...

Купить другие книги автора

Хтось, Або Водяне Серце
Хтось, Або Водяне Серце

Вікторія Амеліна

50 
Купить
Синдром листопаду, або Homo Compatiens
39 
Купить

Описание книги «Дім для Дома»

Смішний пудель на ім’я Дом розповідає нам історію родини — старого полковника та кількох поколінь жінок. І пес, і люди почуваються ніяково у невеличкій львівській квартирі, де жив раніше... Яка різниця хто? Камені не розкажуть. Або розкажуть — якщо маєш собаче чуття. Та хіба є історії, які допоможуть — полковнику зі сходу України чи хоча б його псові — нарешті відчути себе вдома у Львові 90-х?

Здається, до чужої скрині вже ніколи не підібрати ключа. Вже ніколи не відпустити штурвал винищувача. Ніколи ні пес, ні стіни не приймуть нових господарів. Але буває, чужа таємниця виявляється й твоєю також. І, можливо, героям цієї історії таки вдасться віднайти дім.

Отзывы о книге «Дім для Дома»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Дім для Дома
2020-02-18 13:27:57

Вікторія Амеліна – молода талановита письменниця, переможниця декількох літературних конкурсів, зокрема Коронації слова. Полишивши успішну кар’єру в ІТ-сфері, авторка повністю віддалася творчості.

«Дім для Дома» другий прозовий твір (перший роман «Синдром листопаду» вже двічі перевидавався) Вікторії Амеліної. В ньому авторка піднімає питання пошуків власної ідентичності та коренів. Чи можна родинне генеалогічне древо вирвати з корінням і пересадити на новий ґрунт? Власне, де наша домівка: там де народився, чи там куди привів фатум і де прожив більшу частину життя? Дім там, де твоя родина – відповість більшість із нас. Але Вікторія Амеліна наважується нам заперечити.

Руденького пуделя Дома (Домінік) віддає до львівської родини Ціликів один мисливець. Песик всі п'ятнадцять років хибно вважав його господарем і що той обов’язково по нього повернеться. Він якось не до кінця вважав львівську квартиру на Лепкого своїм домом. Сім’я ж Ціликів півстоліття тому приїхала у Львів з глибини Радянського союзу й так і не змогла тут вкоренитися. Полковник Іван Цілик – голова родини все життя мандрував союзом по військових частинах, а доживати йому випало в «бандерівському Львові». А це для прихильника совкового режиму найгірше у світі. Його дружина, яку песик-оповідач називає Велика Ба (Ліля) теж вважала проживання в Галичині тимчасовим, сиділа на валізах і плекала надії. Здається, всі в родині Ціликів, проживши третину життя у Місті Лева не стали львів’янами. Їх воно відштовхувало, не сприймало, відшаровувало. Так ставилися до них і місцеві. А поміж тим, в очікуванні призначення на нове місце і бажаний переїзд, життя текло своєю течією.

«Дім для Дома» -  сповнений очікуванням твір. Очікування пасивного, приреченого на розчарування. У романі розкривається історія трьох поколінь родини, котру можна так назвати лише через спільне місце проживання. Бо Цілики просто опинилися в одному човні посеред людського моря. Дві доньки полковника Тамара і Оля, «набравши в трюми води» повернулись під батьківський дах, в будинок, котрий так і не став сімейним гніздом. Дві їхні доньки Марія і Маша теж плутаються у своїй приналежності: одна провела дитинство в Німеччині і тепер будь-що хоче туди повернутись, інша тужить за батьком, який знаходиться у Нью-Йорку. Їх обох манить закордоння, вимріяно ідеалізоване.

Якщо спитати у кожного Цілика окремо - хто він і звідки, - ніхто не відповість однаково. Ця історія про шістьох людей і одну собаку під одним дахом.

То де ж наш справжній дім? Як віднайти його справжнього? Наш дім у нашому серці, десь глибоко у нутрі, вибудований замок на піску.

Сни з колодязя

Алла Рогашко

160 
Купить
Народжуватися і помирати взутими

Христя Венгринюк

70 
Купить
Любов на лінії вогню

Васіліса Трофимович

87 
Купить
Зваба

Надія Ковалик

192 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Дім для Дома"

Наверх