Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО

Книга "Чизкейк всередині. Книга друга"

Купить книгу "Чизкейк всередині. Книга друга"Купить книгу "Чизкейк всередині. Книга друга"Купить книгу "Чизкейк всередині. Книга друга"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:190968

Характеристики книги "Чизкейк всередині. Книга друга"

Издательство:

Год издания:

2019

Количество страниц:

128

Переводчик:

ISBN:

978-617-7559-92-3

Переплёт:

твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

580 г

Описание книги «Чизкейк всередині. Книга друга»

Чизкейки, що побили світовий рекорд у світі кулінарії. Так, напевно, можна сказати про першу книжку кондитера та популярного блогера, Вікторії Мельник (@vicky_bakery), - «Чизкейк всередині», яка стала бестселером у...

Купить другие книги автора

Описание книги «Чизкейк всередині. Книга друга»

Чизкейки, що побили світовий рекорд у світі кулінарії. Так, напевно, можна сказати про першу книжку кондитера та популярного блогера, Вікторії Мельник (@vicky_bakery), - «Чизкейк всередині», яка стала бестселером у 2018 році. Простими та доступними рецептами захопилися тисячі домашніх кондитерів. Друга книжка Вікторії - «Чизкейк всередині. Книга друга» – перед вами. Абсолютно нові, оригінальні авторські рецепти чизкейків та інших солодощів, доповнені розділом теоретичних відомостей. Неперевершені надихаючі фотографії та зрозумілий опис приготування. Відчуйте себе справжнім кондитером!

 

Про автора

Вікторія Мельник – відомий блогер, фуд-фотограф, кондитер, кулінарний художник, автор книги «Чизкейк всередині». Свій кулінарний досвід Вікторія набула самостійно, методом спроб та помилок. Її особлива пристрасть – торти. Вікторія стверджує, що важливе не саме оформлення десерту, а його смак, після якого хочеться знову з’їсти шматочок. У своєму блозі Вікторія Мельник ділиться авторськими рецептами десертів, секретами приготування та прикрашання смаколиків. Ці рецепти увійшли до її книги, що стала бестселером. Вікторія радить усім, хто сумнівається у своїх кулінарних силах, пробувати та не боятися помилок, адже без них не можливо створити кулінарний шедевр. Вікторія Мельник сама говорить про те, що торти для неї – це цілий всесвіт. Вона не отримувала жодної кулінарної освіти, а всьому вчилася сама. Своє натхнення Вікторія бере зі всього, що її оточує, та головний її натхненник – це коханий чоловік.

Отзывы о книге «Чизкейк всередині. Книга друга»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх