Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Аптекар"

Купить книгу "Аптекар"Купить книгу "Аптекар"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Обложка книги "Аптекар"
Фотографии книги "Аптекар"
0.00
0 отзывов
Артикул:119103

Характеристики книги "Аптекар"

Издательство:

Год издания:

2015

Количество страниц:

304

ISBN:

978-966-03-7367-9

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

350 г

Описание книги «Аптекар»

Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646 – 1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне,...

Купить другие книги автора

Казки зі Львова

Юрій Винничук

95 
Купить
Цукровий Півник

Юрій Винничук

120 
Купить
Житіє гаремноє

Юрій Винничук

102 
Купить
Історія одного поросятка
162 
Купить
Чудернацькі казки

Юрій Винничук

95 
Купить
102 
Купить
Сестри крові

Юрій Винничук

167 
Купить


Нічний репортер

Юрій Винничук

162 
Купить
Діви ночі

Юрій Винничук

92 
Купить

Описание книги «Аптекар»

Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646 – 1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники. Фантазійні описи звучать, як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну. Проза Ю. Винничука – це завжди інтригуюча оповідь завдяки бурхливій уяві майстра вишуканих стилізацій. Автор знову дивує тим, що новий роман, який поєднує у собі метафоричність і гострий сюжет, не схожий на жоден попередній. Хоча окремі натяки й алюзії єднають його з «Танґом смерті».

Отзывы о книге «Аптекар»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Аптекар
2016-11-27 17:58:09

Львів як місце дії роману часто обирають сучасні українські письменники. Зараз можна обрати книгу де події відбуваються у місті Лева на будь-який смак: від романтичної жіночої прози (Гурницька, Рогашко, Горбань, Кирик), історичної тематики (Іваничук, Винничук) до детективного ретро-роману (Коломійчук, Кокотюха). Але тільки Юрію Винничуку вдалося написати справжній містично-фантастичний роман про Львів середини сімнадцятого століття.

Хронологічно роман «затиснутий» в тісну шпарину між 1646-1648 роками. Але цього достатньо щоб «проникнутись» атмосферою тогочасного міського життя, де було місце таким для нас диким речам як: відьмацтво, чаклування, страти на головній площі, катування, алхімія, аптекарська справа, що часто межувала з містичними знаннями, антисанітарія та загалом звичне для тих часів життя. До речі, описи вдаються автору найкраще. Натуралістична деталізація справляє неабияке враження. Під пером майстра слова все навкруги оживає, вивільняє свої запахи, звуки, являє світу нутро міста. Таким описам Львова позаздрив би сам Зюскінд з його описами Парижа в романі «Парфумер». Цей сильний образ значною мірою відрізняється від звичного солоденького, просякнутого кавовими ароматами міста, часто перебільшено романтизованого іншими авторами.

Отже, середина сімнадцятого століття, місто Львів, що знаходиться в складі Речі Посполитої, молодий хірург-фармацевт «ненароком» успадковую аптеку. А аптека в ті часи була не лише торговим підприємством, а виконувала більш розширені функції. Аптекар користувався повагою, його часто запрошували бути присутнім підчас катувань злочинців та відьом, щоб не дозволити кату просто вбити винного, а лишити щось на поталу народу. Адже, люди полюбляли публічні страти, а кати були надзвичайно винахідливими у виборі тортур. А якщо це ще й була відьма, то тут не вистачало і дня щоб утілити у життя всі фантазії міського ката. Аптекарі часто купували у ката деякі частини тіла мерців, щоб потім використати їх у фармації. Винничук безжально змальовує такі буденні речі створюючи просто вражаючі картини, які читаються то з огидою, то з зацікавленням. І коли ловиш себе на зацікавленні – стає якось не пособі.

Загалом роман зосереджений на прикрому випадку, що ледь не вартував життя аптекарю. В романі також присутня трохи розмита детективна лінія, розгадка якого заскочить читача зненацька. Але насамперед це роман про життя міста, його звичаї та буденність, антураж якого трохи затьмарює увагу читача до колізії сюжету. Адже, те що трапилося з героєм книги вражає не так сильно як описи місця дії. Беззаперечно, Юрій Винничук справжній художник слова. Чудова книга.

Посаг. Роман
Посаг. Роман

Олеся Гулько

41 
Купить
Облога Белза
Облога Белза

Костянтин Когтянц

69 
Купить
Светорада Золотая
Светорада Золотая

Симона Вилар

80 
Купить
Вибрані твори у трьох томах. Том 2. Северин Наливайко. Роман
Вибрані твори у трьох томах. Том 2. Северин...

Микола Вінграновський

91 
Купить
Наверх