Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Сестри крові"

Купить книгу "Сестри крові"Купить книгу "Сестри крові"Купить книгу "Сестри крові"Купить книгу "Сестри крові"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:182255

Характеристики книги "Сестри крові"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

383

ISBN:

978-966-03-8279-4

Серия:

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

465 г

Описание книги «Сестри крові»

Події роману «Сестри крові» розвиваються в Ґданську, на українському корсарському кораблі «Стрибог», який полює на іспанські ґалеони, та, звичайно, у Львові. Діють в ньому  здебільшого ті самі г...

Купить другие книги автора

Аптекар
Аптекар

Юрій Винничук

152 
Купить
Мальва Ланда
Мальва Ланда

Юрій Винничук

122 
Купить
акция
Цензор снів
Цензор снів

Юрій Винничук

152 121.60
Купить
Цензор снів

Юрій Винничук

152 
Купить
акция
2014. Хроника года. Блоги. Колонки. Дневники
112 89.60
Купить
291 
Купить
Танґо смерті

Юрій Винничук

152 
Купить
Черебряйчики Гопля і Пипля
112 
Купить
Чудернацькі казки

Юрій Винничук

112 
Купить

Описание книги «Сестри крові»

Події роману «Сестри крові» розвиваються в Ґданську, на українському корсарському кораблі «Стрибог», який полює на іспанські ґалеони, та, звичайно, у Львові. Діють в ньому  здебільшого ті самі герої, що й в романі «Аптекар», хоча з'явилися й нові. Однак якщо в «Аптекарі» головним героєм був лікар Лукаш Гулевич, то тут – Юліана, яка переодяглася на хлопця Лоренцо, щоб помститися вбивцям своєї сестри. 

З моменту, як у бернардинському монастирі виявлено «Біблію диявола», нею відразу зацікавилися і Папа Римський, і шведська королева Христина, і вони попри все намагаються отримати її.

Інтриги до сюжету додає прибуття до Львова іспанського принца Хуана, який наймає козаків для здобуття трону, та поява таємничого ордену Сестер святої крові.

Поєдинки, морські битви, замовлені вбивства… І все це на тлі відчайдушної оборони Львова від військ Богдана Хмельницького 1648 року. Цікаво ще й те, що вперше в літературі ці події описано не очима українців, полякків чи євреїв, а очима львів’ян.

Отзывы о книге «Сестри крові»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Сестри крові
2018-11-21 18:12:25

Щорічно у вересні якраз до Форуму видавців у Львові золотий письменник України Юрій Винничук видає новий роман. Поціновувачі творчості (інколи пікантної) письменника з нетерпінням чекають на нову книгу, бо твори автора завжди вражають то обраною тематикою, то способом її подачі, а про мову годі й казати, адже це завжди неперевершено.

«Сестри крові» - нова книга Юрія Винничука, сюжетно дещо пов’язана з «Аптекарем», бо має одних і тих діючих осіб і це дійсно пречудово. Бо автор витворив напрочуд яскравих персонажів, а також передав атмосферу Львова сімнадцятого століття, певно й сам не хотів все це відпускати, тому й створив своєрідне продовження.

Події розгортаються напередодні облоги Львова й славнозвісної (але оповитого міфами й придуманими легендами походу Богдана Хмельницького на Львів) оборони міста від ворога у 1648 році. Тут є всі наші добрі знайомі з «Аптекаря»: аптекар Лукаш, чорнокнижник і медик Калькбреннер, Рута кохана і помічниця Лукаша, львівський кат Каспер, слуга аптекаря Айзек, бургомістр Грозваєр, чорт Франц і перевдягнена у Лоренцо красуня Юліана, котрій автор відводить першу скрипку у романі. Й хоча дія на початку твору відбувається то у Гданську, то в іншому портовому місті, то на піратському облавку, основні ж сюжетні колізії мають чин у Львові.

Після того як Юліана помстилася за смерть сестри, у Місті Лева на неї чатувала смерть, тому багато років вона у іпостасі Лоренсо «піратила» по морях і океанах. Але щось змінилося, і її буквально потягло до Львова і, як виявилося, в саме слушний час. Бо довкола Львова згуртувалися темні хмари не тільки через козацько-татарську навалу, а й з потойбічних причин. Виявляється у Львові зберіглася «Біблія диявола», й на її полювання виходять декілька темних осіб: з Іспанії приїздить головний Інквізитор, королева Швеції Христина насилає своїх полювачів скарбів, а таємний орден «Сестер крові» має своє завдання щодо цієї книги. Власне, до Львова на передодні його облоги з’їжджаються такі одіозні особи, що присутність Юліани на деякий час відволікає її ворогів від себе й відстрочує розплату.  

«Сестри крові» - це надзвичайно захопливий роман Юрія Винничука. Карколомні батальні сцени оборонців міста, ганебні втечі, накладення контрибуції, описи грабунку й безчинств, поведінка містян (русинів – українців, євреїв, поляків) підчас навали, це також розвінчення міфів довкола Богдана Хмельницького, інтригуюча історія шварцвальдського таємничого ордену «Сестер крові», трішки фентезі (чорт Франц й упир Ульріх), ну і звісно любовна історія, яка б вона не була. Це все, а також багато іншого про новий роман Юрія Винничука.

Огненный омут. Книга 3

Симона Вилар

97 
Купить
Фея с островов. Книга 1

Симона Вилар

90 
Купить
Идальго Иосиф
Идальго Иосиф

Виктор Зонис

133 
Купить
Лесная герцогиня. Книга 4

Симона Вилар

80 
Купить
Наверх