Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Alias. Настільна гра

Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:162249
Характеристики

Производитель:

Год:

2017

Вес:

250 г

Тип:

Настольная игра

Страна:

Бельгия

Упаковка:

Коробка

Вид игр:

Настольные

Вид настольной игры:

для всей семьи, для компании и вечеринок

Возраст ребенка:

От 10 лет

Минимальное число игроков:

4

Материал:

Картон, пластик, бумага, дерево

Размер упаковки:

11x18x3.6 см

Состав:

Блокнот для записи баллов, карандаш, песочные часы, 50 двусторонних карточек (по 8 слов на каждой стороне), правила игры.

Язык:

Украинский

Описание «Alias. Настільна гра»

Настільну гру « Alias » купити можна зі словами на картках як російською, так і українською мовами. Треба пояснити партнерам значення 800 слів (звичайно, не всі одразу), не називаючи їх. Можна використовувати синон...
Описание «Alias. Настільна гра»

Настільну гру «Alias» купити можна зі словами на картках як російською, так і українською мовами. Треба пояснити партнерам значення 800 слів (звичайно, не всі одразу), не називаючи їх. Можна використовувати синоніми, антоніми, рухи, звуки, міміку, жести. Правила вимагають, щоб гравці відгадали найбільшу кількість слів за 1 хвилину. Термін можна збільшити, особливо, коли грають тільки двоє, або учасникі поділені на команди.

Коробка укомплектована:

  • 50 картками із написаними 16 словами;
  • олівець і записник для рахування балів;
  • пісочний годинник на 1 хвилину;
  • інструкція.

 

Відгуки від користувачів одноголосно стверджуть, що паперовий варіант гри набагато веселіший, ніж електронний. Гру «Alias» купити треба, щоб плідно провести час, наприклад, у дорозі в потягу, автобусі тощо. Вона стане у пригоді, коли треба розважити гостей на вечірці.

Особливо корисно «Alias» купити батькам, щоб було чим зайняти дітей. Вона добре відволікає від гаджетів, вчить спілкуватися, відвертає увагу від пустощів, розвиває увагу та фантазію. Крім того, батьки, граючи з сином або дочкою, мають можливість побачити недоліки вдачі та прогалини у знаннях. Гра затягує, тому це добрий засіб вивільнити час батькам, коли в них термінові справи.

Отзывы о товаре «Alias. Настільна гра»

0
Чудова гра!

Перший раз дізналася про цю гру від друга. Коли він запропонував компанією пограти. В нього була встановлена ця гра на телефоні. Коли побачила тут, то одразу замовила. Вже компанією пограли, і дійшли до висновку, що гра на картках, набагато зручніше ніж на телефоні, та і відпочинок від гаджету. З цією грою можна чудово і весело провести час з друзями) І одразу побачити яка у ваших друзів фантазія) Рада що в магазині Букля з"явилися ігри. Щє дві вже собі придивилася))))

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх