Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Рецензия на книгу Різник із Городоцької

18.02.2020 13:27
Книга в данном обзоре:

Різник із Городоцької

Автор: Андрій Кокотюха

Издательство: Фоліо

Серия: Ретророман

ISBN 978-966-03-7516-1

Андрій Кокотюха – відома постать у сучасній українській літературі та кіновиробництві. Його твори користуються шаленим попитом як у друкованому вигляді, так і на кіноекранах. Його доробок: детективні, пригодницькі, авантюрні, історичні, біографічні твори, а також твори для дітей. Особливою пошаною серед читачів користуються ретродетективи.

«Різник з Городоцької» - четверта (з семи) книга циклу про адвоката Климентія Кошового, що виходить у серії «Ретророман». Й, хоча адвокат в силу своїх повноважень не є слідчим чи детективом, саме Кошовому доводиться виконувати «поліційну» справу, по суті, розслідувати злочин. Як не один, то інший. Бо якось так трапляється, що герой Кокотюхи знову й знову потрапляє в кримінальну халепу.

Всі події роману відбуваються у Львові, як завше. Минуло п’ять років, відколи київський адвокат утік (з певних цікавих причин) із Києва й осів у місті Лева. За цей час Клим Кошовий устиг обрости знайомствами – приємними й не дуже, паралельно розслідувавши три гучні кримінальні справи, ну і звісно здобувши популярність і розголос. Нарешті Клим отримав акредитацію адвоката й «успадкував» від колишнього шефа нотаріальної контори приватну практику. Ще й одружуватись надумав. Його обраниця – актриса театру та кіно Бася Райська. Аж раптом хвиля жорстоких вбивств прокотилася Львовом. Справжній маніяк, певне несповна розуму, вбиває жінок легкої поведінки, котрі «борються за життя» на вулиці Городоцькій. Й до чого ж тут Клим Кошовий? Чому саме він, а не поліція, як і слід було очікувати, береться за справу?

Цього разу Андрій Кокотюха скеровує події детективу у психлікарню на Кульпаркові, де під опікою пана професора психіатрії Зенона Ліщинського знаходиться еліта божевільні – найдивніші випадки захворювань. То може утік один із підопічних Ліщинского й убиває проституток? Ні, все не може бути так банальну у випадку Кокотюхи. А як щодо того, що перед смертю одна зі жриць кохання бачилася з нашою давньою знайомою, вдовою начальника львівської поліції, Магдою Богданович? Невже вона до цього якось причетна? Або як вам той факт, що відомий й шалено популярний газетяр Януш Навроцький завжди чи не першим опиняється на місці злочину, а його статті мають аж занадто багато деталей? Навіть не сумнівайтеся, до істини здатен докопатися лише Клим Кошовий разом зі своїм «товаришем по нещастю» паном Йозефом Шацьким.

«Різник з Городоцької» - чудове продовження серії. Саме в цій книзі ми нарешті дізнаємося велику таємницю Магди Богданович, а також будемо мати нагоду поспівчувати особистому горю Климентія Кошового. Якому? Читайте.

Наступна книга серії – «Коханка з площі Ринок».

Разделы в которых можно найти данную рецензию:

Отзывы

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх