Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Втікач із Бригідок

Купить книгу "Втікач із Бригідок"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:150359

Характеристики книги "Втікач із Бригідок"

Издательство:

Год издания: 2017

Количество страниц:

283

ISBN:

978-966-03-7818-6

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

200 г

Описание книги «Втікач із Бригідок»

Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стріль­ця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захис...

Купить книгу "Втікач із Бригідок" в других изданиях, а также другие книги автора

Втікач із Бригідок

Андрій Кокотюха

62 
Купить
Таємниця зміїної голови
Таємниця зміїної голови

Андрій Кокотюха

90 
Купить
Чорний ліс

Андрій Кокотюха

105 
Купить

Небезпечна спадщина

Андрій Кокотюха

92 
Купить
Привид із Валової
Привид із Валової

Андрій Кокотюха

62 
Купить
Багряний рейд

Андрій Кокотюха

105 
Купить
Привид із Валової
Привид із Валової

Андрій Кокотюха

82 
Купить
Легенда про Безголового

Андрій Кокотюха

151 
Купить

Группа залізного порядку

Андрій Кокотюха

90 
Купить

Описание книги «Втікач із Бригідок»

Львів, осінь 1916 року. Героя війни, українського січового стріль­ця Захара Ладного підозрюють у вбивстві через ревнощі. Його взяли під варту і тримають у тюрмі Бригідки. Звинувачення кидає тінь на всіх добровольців. Захистивши стрільця, Климентій Кошовий може вря­тувати честь Легіону. І хоча Клим через війну покинув адвокатську практику, він погоджується спробувати. Далі події розвиваються стрім­ко: Ладний робить відчайдушну спробу втекти з в’язниці, взяв­ши Кошового в заручники. Почавши приватне розслідування, Клим і його друг Йозеф Шацький знову занурюються в світ криміналу, де вже наново поділили владу, ближче знайомляться з січовими стріль­цями та сти­каються з хитрощами російських шпигунів. А розбрат, який таємний ворог сіє довкола, вперше ставить під загрозу кохання українця Ко­шового і полячки Магди Богданович...

Андрій Кокотюха - всі книги
Андрій Кокотюха
Україна, 17.11.1970

Андрій Кокотюха входить до когорти сучасних українських письменників, до яких популярність прийшла в середині 90-х років ХХІ століття.

Читать полностью

Отзывы о книге «Втікач із Бригідок»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Втікач із Бригідок
2020-02-18 13:27:57

«Втікач із Бригідок» - передостання, шоста, книга пригодницької серії «Ретророман» відомого українського письменника і сценариста Андрія Кокотюхи про ласого до пригод й авантюр правника Климентія Кошового та його відданого ідальго Йозефа Шацького.  З цією парочкою щирих друзів, готових розділити всі гаразди й негаразди, ми зустрічаємось знову при кримінальних обставинах. Але спершу власне про історичне тло, бо все у книзі Кокотюхи як у будь-якому детективі пов’язане й має значення.

Політичне й суспільне життя Львова 1916 ріку вирувало на свій лад: й поляки, й українці (тоді називали нас русинами) боролися за можливість вважати це місто своїм (разом з іншими західними територіями), вставляли своїх п’ять копійок й росіяни, як завжди. Функціонувало багато різних товариств: москвофілів, українофілів, імперіалістів, радикально налаштованих націоналістів. Виникають Українські січові стрільці - військове утворення у складі армії Австро-Угорської імперії, котрі боролися на полях Першої світової війни.

Отже, всі події роману Андрій Кокотюха вписує в цей киплячий котел міського життя львів’ян. Більше того, своїх героїв зіштовхує лобами на національному ґрунті: українця з наддніпрянської України Клима Кошового з його коханою Магдою Богданович, полячкою по крові й поклику серця. Чи вплине це на їхні стосунки?

Але детективний сюжет бере своє: ветерана січового стрілецтва Захара Ладного звинувачують у вбивстві інженера Олеся Косацького через ревнощі до коханої обох чоловіків Оксани Антонів. Колишнього вояка схоплюють на місці злочину, знаходять компрометуючий запис у щоденнику про наміри вбити суперника, й запроторюють до Бригідок – горезвісної львівської в’язниці. Тим часом до Климентія Кошового звертається добродій газетяр «Українського слова», автор гострих та провокативних статей проти влади Роман Гірняк з проханням витягти з в’язниці січового стрільця. Чи був у Клима Кошового шанс відмовитись від такої честі – важко сказати, але приставши на пропозицію адвокат разом зі своїм відданим другом Йозефом Шацьким встрягають у великі неприємності, котрі цього разу пахнуть політикою, навіть шпигунством на користь іншої держави.

Те, що одного підстрелять в плече, а іншого ледве не вб’ють загострює ситуацію до межі, котру автор так і не перетнув (і добре). Бо, як тільки Захар Ладний опиняється на волі, його вбиває снайпер, а Кошовому нічого не залишається іншого як тільки взятися за цю заплутану справу. Кому насправді була вигідна смерть січового стрільця? Що він знав такого заради чого поплатився життям? Сюжет набирає шалених обертів. Тільки Клим Кошовий здатен розплутати такий складний злочин, і як виявилося не один.

Наступна книга серії – «Офіцер із Стрийського парку».

Київські бомби

Андрій Кокотюха

122 
Купить
Гімназист і Вогняний Змій

Андрій Кокотюха

90 
Купить

Вигнанець і перевертень

Андрій Кокотюха

169 
Купить
Біла ніч

Андрій Кокотюха

95 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Втікач із Бригідок"

Наверх