Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас"

Купить книгу "Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:181170

Характеристики книги "Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

64

ISBN:

978-617-656-920-6

Переплёт:

3 - мягкий

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

75 г

Описание книги «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас»

Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 клас» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи. Навчальні посібники призначені для формування в молодших ...

Купить другие книги автора

Описание книги «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас»

Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 клас» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи.

Навчальні посібники призначені для формування в молодших школярів читацької компетентності, яка є базовим складником комунікативної і пізнавальної компетентностей. У контексті компетентнісного підходу в посібниках учням запропоновано різні види робіт для формування повноцінної навички читання вголос і мовчки як базової у системі початкової освіти. Також посібники містять завдання, які сприятимуть розвиткові всіх видів мовленнєвої діяльності на уроках літературного читання (слухання і розуміння, говоріння, читання). З огляду на це у посібниках зроблено акцент на формуванні в учнів умінь слухати і розуміти усне мовлення, стежити за розвитком думки, сприймати інформацію; важливих предметних читацьких уміннях, способах діяльності, які впливають на літературний розвиток учнів; збагаченні словникового запасу; формуванні умінь учнів усвідомлювати й оцінювати результати своєї читацької діяльності, створювати оцінювальні судження і власні висловлювання за змістом прочитаного (прослуханого).

Зошити розраховано на систематичне використання, а саме: щодня протягом тижня (на уроці літературного читання, домашнє завдання) учням пропонують одне із п'яти завдань. Матеріал подано у цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей молодших школярів. У посібнику містяться посилання на аудіо-тексти.

Олена Безкоровайна
Смотреть все книги автора

Отзывы о книге «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 4 клас»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх