Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Київські бомби

Купить книгу "Київські бомби"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:150711

Характеристики книги "Київські бомби"

Издательство:

Год издания: 2017

Количество страниц:

315

ISBN:

978-966-03-7598-7

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

250 г

Описание книги «Київські бомби»

Андрій Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Ніжин на Чернігівщині) - сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх документальних та науково-популярних книжок. За його романами знімають художні фільм...

Купить книгу "Київські бомби" в других изданиях, а также другие книги автора

Київські бомби

Андрій Кокотюха

77 
Купить
Різник із Городоцької
Різник із Городоцької

Андрій Кокотюха

80 
Купить
Гімназист і Чорна Рука

Андрій Кокотюха

90 
Купить
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської

Андрій Кокотюха

82 
Купить
Темна вода

Андрій Кокотюха

80 
Купить
Вигнанець і чорна вдова

Андрій Кокотюха

150 
Купить
Втікач із Бригідок

Андрій Кокотюха

62 
Купить
Таємниця підводного човна
Таємниця підводного човна

Андрій Кокотюха

90 
Купить
Називай мене Мері…

Андрій Кокотюха

120 
Купить

Описание книги «Київські бомби»

Андрій Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Ніжин на Чернігівщині) - сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх документальних та науково-популярних книжок. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажів в Україні, за що відзначений як "Золотий письменник" (2012). Неодноразовий лауреат та володар Гран-прі (2006) міжнародного конкурсу "Коронація слова". Живе і працює в Києві. У видавництві "Фоліо" в серії "Ретророман" вийшли друком книжки А. Кокотюхи "Адвокат із Личаківської", "Привид із Валової", "Різник із Городоцької", "Автомобіль із Пекарської", "Коханка з площі Ринок".

1907 рік. У Російській імперії - конституційний переворот. Влада широким фронтом наступає на громадянські права та свободи людей. У відповідь звучать постріли та летять саморобні бомби. Київ тих часів стає ареною бойових дій. Тут, немов гриби, виростають бойові організації, чиї дії вже не підпорядковані єдиному центру.

Андрій Волох, молодий українець, вигнаний з університету за участь у протестах, теж бере до рук зброю. Тепер він - Полтава. І його подальша доля тісно переплітається з долями радикального ватажка бойовиків Залізняка, професійного терориста Штерна, жандармського ротмістра Підвисоцького та Фаїни - вдови страченого революціонера, котра прагне помсти. Але чи в повній мірі прийнятні ідеї тотального терору для таких як Полтава? Тим більше якщо терор - зброя не лише бойовиків, а й влади, яка з ними бореться...

Такого не бачили навіть фанати "Статського радника" Бориса Акуніна! "Київські бомби" Андрія Кокотюхи - перший в сучасній Україні історико-пригодницький твір про події в дореволюційному Києві. Мета автора - нагадати: за десять років після описаних подій, восени 1917-го, вчорашні терористи та грабіжники банків прийдуть до влади та почнуть будувати новий радянський соціалістичний лад...

Андрій Кокотюха - всі книги
Андрій Кокотюха
Україна, 17.11.1970

Андрій Кокотюха входить до когорти сучасних українських письменників, до яких популярність прийшла в середині 90-х років ХХІ століття.

Читать полностью

Отзывы о книге «Київські бомби»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Рецензии

Рецензия на книгу Київські бомби
2020-02-18 13:27:57

Андрій Кокотюха - знаний український письменник, автор більш ніж сорока різножанрових книг, а також номінант та лауреат багатьох літературних премій. Його твори переважно детективного, пригодницького та історичного спрямування захоплюють читачів з перших сторінок. Герої Кокотюхи завжди непересічні особистості, змальовані у виключних обставинах.

Свіже перевидання ретро-роману Андрія Кокотюхи «Київські бомби» - спроба переосмислити історію Києва початку буремного двадцятого століття. Це були визначні часи, котрі спрямували нашу історію в «радянське» русло на багато десятиліть. Але спершу були бомби, київські бомби.

До певного часу тема «терористичної» історії Києва (1905-1908 рр.) українськими істориками не піднімалася. Вважалося, що підривна антимонархічна справа відбувалася в Санкт-Петербурзі, Москві, Харкові та Одесі. Чомусь історія київських анархічних рухів залишалась поза увагою. Аж поки Андрій Кокотюха не звернувся до преси 1907 року, де буквально «накопав» чимало інформації про підпільні терористичні угрупування, котрі боролися переважно одними й тими ж методами (грабунок, вбивства посадовців, підривання в багатолюдних місцях, сіяння паніки та розчарування у владі), але заради різних ідей. Групи формувалися чи то за національною ознакою, чи то за ідейним спрямуванням. Ясно було одне – на вулицях Києва було небезпечно.

Сюжет пригодницько-історичного ретро-роману «Київські бомби» - це саме описані з точки зору терористів будні такої злочинної групи, навіть двох. Одна – соціалісти-революціонери, есери єврейської національності (до-речі, саме єврейські банди були найактивнішими і найчисельнішими) на чолі зі Штерном. До неї також входять: Фаїна, Вольф, Левін, Малюта, Гірш. Підчас терористичного акту направленого супроти генерал-майора судді Євсеєва карти Штерновій групі сплутало інше угрупування українців-терористів, які називають себе «Коліївцями». До останньої належать: Андрій Волох (Полтава), Оксана Волох, Антон Сапіга (Залізняк), Вакула. Коліївці теж вчинили замах на екіпаж Євсеєва, де сиділа поруч із суддею їхня жертва. Що з цього вийшло? Як переплелись долі двох угрупувань? І який фінал чекає на кожного члена підривної команди? Читайте.

«Київські бомби» Андрія Кокотюхи – це також і викривальний роман, де об’єктом викриття стає злочинна влада, що «допалась» до штурвалу країни-монстра (СРСР) через якихось десять років, після подій книги. Адже, в Тифлісі теж діяло подібне терористичне об’єднання на чолі з Кобою (кличка Сталіна), що займалося тим же, що й київські бомбісти: грабунок, вбивства, терор в ім’я високих ідеалів, зрозумілих лише бойовикам. Хоча в романі Кокотюхи жодного слова про тифліських бандитів, жодного слова про Кобу. Але аналогія, прозорий натяк на коріння радянської влади перших років від часів створення, а також про витоки «червоного терору» населення.

А ще роман «Київські бомби» трішки пророчий. Написаний влітку 2014, немов накликав на вулиці Києва осінні та зимові бомби Революції Гідності. Читайте, робіть висновки. Бо історії властиво повторюватися.


Живой звук

Андрей Кокотюха

119 
Купить
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської

Андрій Кокотюха

62 
Купить
Останній контракт

Андрій Кокотюха

121 
Купить
Книга с иллюстрациями
Адвокат iз Личакiвської

Андрій Кокотюха

104 
Купить
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 

Разделы, в которых можно купить "Київські бомби"

Наверх