Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Рецензия на книгу Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя

18.02.2020 13:27
Книга в данном обзоре:

Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя

Автор: Мері Турелл Сьодерберґ

Издательство: BookChef, Видавництво Форс

ISBN 978-617-7347-82-7

Почувши в розмові слово "хюґе", зразу згадується Данія, адже саме звідти прийшло це явище. Проте саме поняття «хюґе» - дуже універсальне. І застосувати його може кожен із нас.

Потрібно лише віднайти в собі те, що буде приносити задоволення, щастя та умиротворіння. І допомагає в цьому книга "Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя".

Хюґе ­– це мистецтво отримувати справжнє задоволення від простих буденних справ. Для когось – це затишний суботній вечір з сім’єю за переглядом фільмів, для іншого – перечитування улюбленої книжки з гарячим духмяним чаєм, а хтось хюґує, коли грає в карти у компанії друзів.

Данська актриса та авторка книги "Хюґе" Мері Турелл Сьодерберґ пропонує зазирнути всередину себе та знайти те дивовижне в повсякденному, те щастя в маленьких дрібничках. Вона не тільки розповідає, вона наглядно показує, як додати тепла, спокою та гармонії до власного життя.

На сторінках цього видання можна знайти багато чого цікавого: рецепти приготування страв, приємні практичні поради щодо декору оселі (деякі я дійсно взяла на замітку), добірка душевних фільмів та пісень, які налаштовують на хюґовий настрій.

Та головне, це історії з життя самих данців, які дотримуються хюґового стилю життя, їх рекомендації та ідеї.

Привертає увагу не тільки зміст книги, але й чарівне оформлення: класна матова обкладинка, всередині глянцевий білий папір, багато-багато фотографій і навіть закладочка.

Книга «Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя» - практичний посібник, який допомагає перетворити повсякденні дрібниці в цілковиті моменти щастя.

Отзывы

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх