Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Заповідне лісознавство. Навчальний посібник"

Купить книгу "Заповідне лісознавство. Навчальний посібник"Купить книгу "Заповідне лісознавство. Навчальний посібник"Купить книгу "Заповідне лісознавство. Навчальний посібник"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:123973

Характеристики книги "Заповідне лісознавство. Навчальний посібник"

Год издания:

2009

Количество страниц:

384

ISBN:

978-966-10-0364-3

Переплёт:

твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

640 г

Описание книги «Заповідне лісознавство. Навчальний посібник»

У навчальному посібнику вперше на науковому та еколого-освітньому рівні представлено системний погляд на феномен сучасного заповідного лісознавства. Найбільш повно узагальнено знання про заповідні ліси, історію їх заповідання,...

Купить другие книги автора

Описание книги «Заповідне лісознавство. Навчальний посібник»

У навчальному посібнику вперше на науковому та еколого-освітньому рівні представлено системний погляд на феномен сучасного заповідного лісознавства. Найбільш повно узагальнено знання про заповідні ліси, історію їх заповідання, гуманістичні та правові аспекти збереження, розкрито екологічні, біосозологічні та сепортологічні наукові основи охорони лісів. У цьому виданні охарактеризовано механізми збереження лісів засобами формування мережі природно-заповідних територій України, світової мережі природоохоронних територій, а також екомереж різних рівнів організації. Особлива увага надана географічній мережі лісів високої екологічної та наукової цінності. Видання розраховане для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр” за напрямом “Лісове та садово-паркове господарство”. Воно може бути корисним для підготовки фахівців і за напрямами — “Екологія”, “Біологія”, “Географія”, а також аспірантів, працівників природоохоронних та лісогосподарських установ, широкого кола читачів, зацікавлених в охороні лісів.

Отзывы о книге «Заповідне лісознавство. Навчальний посібник»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх