Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"

Купить книгу "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"Купить книгу "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"Купить книгу "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"Купить книгу "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:182965

Характеристики книги "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

336

Переводчик:

ISBN:

978-617-7552-98-6

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

385 г

Описание книги «Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту»

Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей. Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не спричин...

Описание книги «Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту»

Комплексний погляд на те, як технології впливають на ринок праці та як вони можуть доповнювати, а не витісняти людей.

Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не спричинив цього. Машини перебрали на себе частину завдань, однак постійно зявлялися нові ніші, а людям залишалися найбільш складні й інтелектуальні задачі. Однак що станеться коли, штучний інтелект глибше проникне в наше життя? Адже тепер технології захоплюють одну з ключових сфер людської діяльності - прийняття рішень. Автори цієї книги переконують: не варто бути песимістом. Зрештою, тільки люди можуть надихати інших людей, здатні проявляти чуйність, наповнювати справи пристрастю, настроєм та веселощами.

 

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ

Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім, розвитком сучасних технологій та їхнім впливом на наше життя.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У цій книзі ви знайдете комплексний погляд на те, як спрямувати розвиток технологій на користь людству, яких зусиль для цього потрібно докласти і чому це таки варто зробити.

 

ПРО АВТОРА

Томас Дейвенпорт — почесний професор з інформаційних технологій та менеджменту Бебсонського коледжу, співзасновник Міжнародного інституту аналізу, радник компанії Deloitte Analytics, член ініціативної групи з дослідження цифрової економіки Массачусетського технологічного інституту.

Джулія Кірбі — старша редакторка Harvard University Press та дописувачка Harvard Business Review.

 

ВІДГУКИ

Описаний авторами світ викликає занепокоєння, але це світ, який ми всі вже потроху впізнаємо і, найімовірніше, побачимо на власні очі.

Wall Street Journal

 

Розумні машини змінять нашу роботу та наше життя. Однак що швидше ми навчимося взаємодоповнювати одне одного, то успішнішою буде наша економічна система.

Маной Саксена, інвестор у сфері штучного інтелекту

 

ЦИТАТИ

Про загрозу робочим місцям

Найпереконливішим доказом того, що автоматизація становитиме дедалі відчутнішу загрозу для вашого робочого місця, є існування певної комп’ютеризованої системи, що вже виконує (вповні або частково) основну функцію вашої роботи.

Про конкуренцію з машинами

Якщо ми справді сподіваємося зберегти значну частину робочих місць для людей, то, можливо, замість тішити себе не надто переконливими припущеннями, варто переосмислити суть конкуренції. Що як у пошуках місця людини на майбутньому ринку праці ми зробимо наголос на тих рисах, які не імітують комп’ютери і які ми не станемо програмувати в системах автоматизації, навіть якби й могли?

Отзывы о книге «Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту"

Наверх