Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час"

Купить книгу "Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час"Купить книгу "Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:175089

Характеристики книги "Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

256

ISBN:

978-966-948-102-3

Переплёт:

твердый

Формат:

60×90/16 (145x215 мм)

Вес:

315 г

Описание книги «Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час»

Нас довго переконували, що творчість — царина геніїв, результат непередбачуваного натхнення. Дар або є, або його немає. Одначе сучасні дослідження доводять, що у будь-якій творчій сфері — від написання бестселерів ...

Описание книги «Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час»

Нас довго переконували, що творчість — царина геніїв, результат непередбачуваного натхнення. Дар або є, або його немає. Одначе сучасні дослідження доводять, що у будь-якій творчій сфері — від написання бестселерів до заснування прибуткових компаній — комерційний успіх має тверде наукове підґрунтя. Розуміючи специфіку так званої творчої кривої — оптимального поєднання нового і знайомого, будь-хто може досягти комерційного успіху. Аналізуючи історії відомих людей, Ґаннет знайомить читача з чотирма законами творчого успіху й доводить, що за всіма видатними досягненнями стоять спільні закономірності.

Аллен Ґаннет, молодий підприємець з переліку «Топ-30 до 30» за версією журналів «Форбс» та «Інк.»., колись був невдатним гравцем у телешоу «Колесо фортуни». Нині ж він — засновник і керівник агенції ринкового аналізу, серед клієнтів якої можна назвати корпорації «Майкрософт», «Хонда» і «Дженерал Електрик». Використовуючи концепцію великих даних, Ґаннет легко спростовує поширені міфи про божественну природу творчості, переконливо обґрунтовуючи виведений ним закон творчої кривої.

 

Цікава і весела мандрівка дорогами творчості. Чудова новина: не існує ніякої «творчої кризи», і якщо ви чогось дуже-дуже хочете, проявиться і творчий потенціал.

Сет Годін

Отзывы о книге «Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час"

Наверх