Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоваться дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн.

Книга Тореадори з Васюківки


Купить книгу "Тореадори з Васюківки"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
Книга Всеволода Нестайко
Книга Тореадори з Васюківки
Ілюстрація до книги Всеволода Нестайка
5.00
11  отзывов
Артикул:2059

Характеристики книги "Тореадори з Васюківки"

Издательство:

Год издания: 2020

Количество страниц:

544

Язык:

Украинский

Илюстрации:

нет илюстраций

Бумага:

офсетная

ISBN:

978-966-7047-86-3

Переплёт:

Твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

521 г

Описание книги «Тореадори з Васюківки»

“Тореадори з Васюківки” — книга, наповнена пригодами, жартами та добротою. Це один із творів Всеволода Зіновійовича Нестайка , що стали його візитівками на світовій літературній арені. Вперше пригодниць...

Купить другие книги автора

Книга "Країна Сонячних Зайчиків" обложка
Країна Сонячних Зайчиків

Всеволод Нестайко

60 
Купить
В Країні Сонячних Зайчиків. Повісті-казки
81 
Купить
122 
Купить
В Країні Сонячних Зайчиків

Всеволод Нестайко

101 
Купить
Чорли

Всеволод Нестайко

60 
Купить

Описание книги «Тореадори з Васюківки»

“Тореадори з Васюківки” — книга, наповнена пригодами, жартами та добротою. Це один із творів Всеволода Зіновійовича Нестайка, що стали його візитівками на світовій літературній арені.

Вперше пригодницька повість про двох юних друзів Яву та Павлушу побачила світ у 70-тих роках ХХ століття, хоча робота над нею почалася ще 1963 року. Надрукувати її захотіли відразу два видавництва — “Веселка” і “Школа”. Коли Україна стала незалежною, “Тореадори з Васюківки”, книга на той час вже досить відома, була знову опублікована видавництвами  “Навчальна книга — Богдан” та “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”.

Автор твору, В. Нестайко, “Тореадори з Васюківки” розділив на три частини: "Пригоди Робінзона Кукурузо", "Незнайомець з тринадцятої квартири" та "Таємниця трьох невідомих". Усі вони об’єднані головними персонажами — малими товаришами Явою Рень та Павлушею Завгороднім (у давніших редакціях — Криворотько). Щодо сюжету, то у кожній з частин він самобутній, не пов’язаний з іншими. Очевидно через це розділи кілька разів видавалися як окремі оповідання. В нашому інтернет-магазині  

“Тореадори з Васюквки” купити можна у форматі однієї книги.

Яскраві події твору начебто зумовлені неймовірним бажанням бешкетника Яви та його трішки спокійнішого приятеля Павлуші стати відомими на увесь світ. Задля досягнення заповітної мети малі відчайдухи то влаштовують кориду із коровою на ім’я Контрибуцiя, то намагаються вистежити серед односельців іноземних шпигунів, то вирішують підкорити українську столицю і таке інше.

Книгу “Тореадори з Васюківки” купити варто для того, щоб допомогти дітям збагнути, що таке справжня дружба, підтримка, готовність щомиті допомогти близькій людині і т.д. Відгуки свідчать про те, що В. Нестайко “Тореадори з Васюківки” зробив цікавим не тільки для малюків, але й для дорослих.

З 2004 року читачі отримали можливість “Тореадори з Васюківки” купити в дещо інакшій редакції. Автор прибрав з книги якісь суто ідеологічні елементи, а також подробиці, що в пострадянські часи стали неактуальними і навіть незрозумілими для нового покоління. Крім того, Всеволод Нестайко у “Тореадори з Васюківки” додав кілька нових сюжетних ліній.

Варто відзначити, що “Тореадори з Васюківки” — книга, що увійшла до Особливо Почесного списку Г. Х. Андерсена як зразок найвидатніших творів для дітей. Екранізація 1965 року також була схвалена широким загалом і отримала кілька премій на міжнародних кінофестивалях.

Книги Всеволода Нестайко
5.00
Всеволод Нестайко
Украина, 30.01.1930 - 16.08.2014

Всеволод Нестайко — украинский писатель, создавший многие знаменитые произведения для детей. Купить книги Всеволода Нестайка можно не только для детей, но и для взрослых. Все они наполнены оригинальными юмористическими приемами, добротой и светом.

Читать полностью

Отзывы о книге «Тореадори з Васюківки»

1
0
5+

З цією книгою я познайомилась і полюбила назавжди ще в дитинстві. Мабуть саме після неї я і вирішила, що люблю читати. Саме вона стала початком формування моєї особистої бібліотеки і навіть зараз, час від часу, у пошуках чогось добре знайомого з дитинства, щоб відпочити від суворої дорослої літератури, я беру цю книгу у руки і читаю кілька розділів. Мені придбала її бабуся для читання літом. Спочатку я не була надто рада, тому як книга на 500 сторінок мене лякала, проте згодом я дуже швидко прочитала її повністю, сторінка за сторінкою і була в захваті від пригод Яви та Павлуші. В цій книзі чудове все! Починаючи з мови, якою вона написана, неперевершений сюжет, неповторний гумор і доброта, якою просякнута книга. Всеволод Нестайко зміг так чітко показати дитячий світогляд, таку щиру наївність, доброту та непосидючість, яка так властива дітям, і яка так часто вже далека дорослим. Читати книгу без посмішки, а то і зовсім веселого сміху просто неможливо! Спробуйте не сміятися з корови Контр

Ответить
0
Книги делают мир ярче

Как здорово, что можно снова оказаться в детстве хотя бы в своем воображении, открыв книгу Нестайко.

Ответить
0

найкраща книга для читання дітям та підліткам, не дивно що вона в топі!

Ответить
0

mustread для деток (да и для их родителей тоже)

Ответить
0
тореадор з васюкивки

Классика жанра, как говорится. Я хоть и бабушка, а получила удовольствие, когда читала вслух своим внукам эту книгу. Были вопросы, мне попалась старая редакция, но в общем и челом неплохо провели время за этой книгой.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
нет в наличии
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with the Scar and Other Stories: Advanced
Человек со шрамом и другие рассказы / The Man with...

Уильям Сомерсет Моэм

40 
нет в наличии
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)
Ниндзя. Играем и мастерим (+ наклейки)

Марьон Бийе

315 
You Can't Take An Elephant On the Bus

Patricia Cleveland-Peck

261 
Купить
нет в наличии
Практика омоложения организма
Практика омоложения организма

Арабули Звиад

42 
нет в наличии
Ганнибал
Ганнибал

Томас Харрис

84 
Наверх