Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"

Купить книгу "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"Купить книгу "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"Купить книгу "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"Купить книгу "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
3 отзыва
Артикул:138216

Характеристики книги "Історія європейської цивілізації. Близький Схід"

Автор:

Издательство:

Редактор:

Год издания:

2016

Количество страниц:

1312

ISBN:

978-966-03-7586-4

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

70×100/16 (170x240 мм)

Вес:

3 000 г

Описание книги «Історія європейської цивілізації. Близький Схід»

Проект "Історія європейської цивілізації" охоплює період від античних часів до ХХ століття і поділений на три основних блоки: Античність (3 томи - Близький Схід, Греція, Рим), Середньовіччя (4 томи - Раннє середнь...

Купить другие книги автора

Номер нуль
Номер нуль

Умберто Еко

77 
Купить
Ім’я рози

Умберто Еко

229 
Купить
Бавдоліно

Умберто Еко

229 
Купить
Острів напередодні

Умберто Еко

152 
Купить
Празький цвинтар
Празький цвинтар

Умберто Еко

152 
Купить

Описание книги «Історія європейської цивілізації. Близький Схід»

Проект "Історія європейської цивілізації" охоплює період від античних часів до ХХ століття і поділений на три основних блоки: Античність (3 томи - Близький Схід, Греція, Рим), Середньовіччя (4 томи - Раннє середньовіччя, Високе середньовіччя, Пізнє середньовіччя, XV століття) і Сучасність (5 томів - XVI-XX століття). При створенні цього надзвичайного проекту його упорядник - видатний італійський вчений-філософ, літературний критик, письменник Умберто Еко - керувався мультидисциплінарним принципом: Історія, Філософія, Міфологія та релігія, Образотворче мистецтво, Література, Наука і техніка, Музика. Статті до дисциплін написані провідними італійськими фахівцями в кожній галузі.

Близький Схід - це місце, де зароджувалася цивілізація не тільки Сходу, а й Європи. Саме на території так званого Родючого півмісяця почала розвиватися культура відновлювального землеробства, з'явилося примітивне колесо. Тут найпершими навчилися робити керамічний посуд та обробляти метали. Саме тут виникли перші міста, а потім перші територіальні держави: Ассирія, Вавилон, Хетське царство.

Людям, що жили у Шумері, належить пальма першості у появі писемності і законодавства як такого. Тому не дивно, що найдавніші витвори мистецтва з'явилися також саме тут.

Про все це і розповідає наша енциклопедія. Видання доповнено багатим ілюстративним матеріалом - всесвітньо відомими шедеврами із багатьох музеїв світу.

Отзывы о книге «Історія європейської цивілізації. Близький Схід»

0

чудова енциклопедія

Ответить
0
Історія європейської цивілізації. Близький Схід

Ну дуууже багато літер, але цікаво!! У книзі згадуються всі древні цивілізації, розповідається про стародавні війни, владу та артефакти. Колосальна робота!

Ответить
0
Змістовна праця

Книга надзвичайна. Збираю всю колекцію. Це набагато цікавіше від радянських рецензованих підручників. Для освічених людей ця книга стане дуже цікавою.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Наверх