Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "На запах м'яса"

Купить книгу "На запах м'яса"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
5.00
1 отзыв
Артикул:75310

Характеристики книги "На запах м'яса"

Автор:

Год издания:

2018

Количество страниц:

368

ISBN:

978-966-14-5801-6

Переплёт:

твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

365 г

Описание книги «На запах м'яса»

Люко Дашвар полонила серця читачів України своїми гостропсихологічними романами. Її твори неодноразово ставали призерами численних літературних конкурсів, таких як «Коронація слова», «Книга року» Бі-бі-...

Описание книги «На запах м'яса»

Люко Дашвар полонила серця читачів України своїми гостропсихологічними романами. Її твори неодноразово ставали призерами численних літературних конкурсів, таких як «Коронація слова», «Книга року» Бі-бі-сі та Всеукраїнського рейтингу. Видання «Фокус» та «Главред» назвали її однією із трьох найуспішніших авторів України, а 2012 року Люко Дашвар було удостоєно почесного звання «Золотий письменник України». Сьогодні загальний наклад її романів сягнув понад 400 тисяч примірників.

«На запах м'яса» вразить (…) Авторка заходить у серце на правах ґаздині. Чинить гармидер , викидає зайве. Спершу дратуєшся від того, що душу скуйовджено, але коришся, бо моментом ліпшаєш.
Ольга Фреймут, телеведуча.

Людина — це хижак. Але, на відміну від тваринного світу, у неї своє «м’ясо». Жага до багатства, влади, примарного благополуччя, бажання мати більше, ніж тобі потрібно, — все це м’ясо! Потяг до нього йде з самого низу людської натури.
Майя хотіла втекти від тваринного світу, де сильніший пожирає слабшого, та знайти забуття. Покинутий хутір, що загубився серед лісів, — саме те, що треба. Це гарна можливість закінчити своє життя, чи, може, почати нове? Саме тут, серед щирих почуттів і давніх легенд, вона знову повірила в себе. Повірила, що можна жити не заради себе чи якоїсь примхи, а жити заради життя. Але чи надовго це? Адже потяг до м’яса неможливо заглушити, і спрага до «красивого життя», наче голод, висотує з тебе всі сили, вмовляє повернутися до міста і забрати те, що тобі належить!

Люко Дашвар
Україна, 03.10.1957

Люко Дашвар, за паспортом Ірина Чернова, народилася в Херсоні. Проте вже 15 років вона живе і працює в Києві. В неї 2 вищі освіти – інженер-механік та фахівець з державного управління.

Читать полностью

Отзывы о книге «На запах м'яса»

0
Життєва

Книжка дуже цікава. Єдине що довго читала, чомусь вона для мене була важка. Але прочитала із задоволенням. В ній є життєві моменти багатьох людей. Відношення людей до людини коли вона хвора, коли в неї проблеми. Розчарування в коханій людині. Бачимо корисливих людей, які нажаль і в спражньому житті трапляються на шляху. В книжці описується українське село. Село де є один магазин на все село, і всі про всіх все знають. Але переживання героїні ти переживаешь разом з нею. Єдине, що лягає, це мабуть трошки надмірна жага до помсти головної героїні. Останні дві сторінки правда трошки підвели, не такого кінця я очікувала. Але книжку це не зіпсувало. И дякую Буклі за те що доставили книжку. Доставка була на наступний день після замовлення.

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Уривки з книги життя
Уривки з книги життя

Євстахія Наконечна

21 
Купить
Мастер и Маргарита

Михаил Булгаков

152 
Купить
Анна Каренина. В 2 томах. Том 1
Анна Каренина. В 2 томах. Том 1

Лев Толстой

77 
Купить
Царь-рыба

Виктор Астафьев

184 
Купить
Наверх