Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
Купить книгу "Коріння Всесвіту"Купить книгу "Коріння Всесвіту"Купить книгу "Коріння Всесвіту"
Кликните на картинку для расширенного просмотра

Книга "Коріння Всесвіту"

5.00
4 отзыва
Артикул:168759

Характеристики книги "Коріння Всесвіту"

Издательство:

Год издания:

2018

Количество страниц:

208

ISBN:

978-617-7418-51-0

Переплёт:

7БЦ - твердый

Формат:

84×108/32 (130x200 мм)

Вес:

425 г

Описание книги «Коріння Всесвіту»

Сучасна українська хроноопера, космічна Одіссея, моторошний містичний трилер та історичний детектив під однією обкладинкою.   Ця книга не схожа на попередні роботи автора. На перший погляд, неве­личкі оповід...

Описание книги «Коріння Всесвіту»

Сучасна українська хроноопера, космічна Одіссея, моторошний містичний трилер та історичний детектив під однією обкладинкою.

 

Ця книга не схожа на попередні роботи автора. На перший погляд, неве­личкі оповідання в стилі горору не мають нічого спільного між собою, але насправді складають єдину історію сучасного світу. Є тут і розповіді про привидів, і ретродетектив, і герметичний трилер, і наукова фантастика, і оповідання про злочинців й письменників; є навіть щось подібне до біблійної оповіді. Але насправді все це – своєрідна космічна Одіссея, філософська історія про монстрів, які живуть у нас усередині, роздуми про всесвітнє коріння, що ним пов’язано цілі епохи; це також скромна спроба автора з’ясувати сенс людського існування. Аби зрозуміти, про що саме ця книга, уявіть себе останньою людиною, єдиною, загубленою в космосі людиною, якій від народження брехали про її сутність. Вона не має ні батьків, ані домівки, позбавлена власної історії, ба, навіть власної планети.

Отзывы о книге «Коріння Всесвіту»

0
Сподобалось!

Книга легка, але водночас зачіпає. Теми, які підняв автор в романі, переплетенні з релігійними притчами, дуже незвичне чтиво на сучасному ринку. Захоплює з першої сторінки і не можеш відірватись поки не прочитаєш. Я прочитав за менше ніж як 24 години. Великим плюсом є краса книги як товару - тримаєш в руках як щось дуже цінне :)

Ответить
0
Чудова книжка!

Сподобалась книжка, дуже легко читати. Є сучасні сюжети з нашого з вами українського життя, що, як на мене, незвично. Книга пронизана пошуком суті людського існування, життя та смерть... багато загадковості і чогось такого неосяжного. Рекомендую!

Ответить
0

Прочитав на одному диханні. Сподобався і стиль, і тема. У фіналі незалежні сюжети гарно сплітаються воєдино, дещо несподіваним чином. Єдине зауваження - на мою скромну думку - заголовок "Сомнамбула міленіуму" розчавлює своєю важкістю, можна було б написати не так пафосно :) Обов'язково раджу до прочитання!

Ответить
0

крута книга, в україні і справді не вистачає такої літератури

Ответить
Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву
Ничья земля. Книга 1

Ян Валетов

198 
Купить
Чужий світ
Чужий світ

Олександр Левченко

12 
Купить
Фаренго. Книга 1. Тінь попередника

Володимир Єшкілєв

198 
Купить
Апгрейд для всесвіту
Апгрейд для всесвіту

Владислав Билінський

12 
Купить
Аргентина. Кейдж. Книга 3

Андрей Валентинов

198 
Купить