Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 250 грн.

Книга "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"

Купить книгу "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"Купить книгу "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"Купить книгу "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"Купить книгу "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:147315

Характеристики книги "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"

Издательство:

Год издания:

2016

Количество страниц:

48

ISBN:

978-617-09-0408-9

Переплёт:

мягкий

Формат:

70×108/16 (170x260 мм)

Вес:

85 г

Описание книги «Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень»

Зошит відповідає вимогам нової програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. Посібник складається з двох частин...

Описание книги «Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень»

Зошит відповідає вимогам нової програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів та призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з фізики. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині посібника запропоновано декілька видів перевірочних робіт: контроль теоретичних знань – перевіряється рівень засвоєння теоретичного матеріалу; самостійна робота – відстежується рівень засвоєння отриманих теоретичних знань, уміння розв’язувати якісні й розрахункові задачі на один­два логічні кроки; практичний тренінг – контролюються вміння застосовувати отримані знання під час розв’язування задач різного типу, володіння навичками читати й аналізувати матеріал, поданий графічно, виконувати пояснювальні рисунки. Кожну роботу подано у двох варіантах. Друга частина посібника містить контрольні роботи, які подані у трьох варіантах і за допомогою яких перевіряється рівень засвоєння учнями навчального матеріалу за кожною темою. Продумана структура навчального матеріалу, диференціація завдань за рівнем складності забезпечують оперативність під час використання посібника. На сайті interactiv.ranok.com.ua учні можуть в онлайн­режимі підготуватися до контрольних робіт, наведених у посібнику: виконати аналогічні завдання, здійснити самоконтроль, ознайомитись із розв’язанням завдань. Учитель може ознайомитися з результатами, отриманими учнями. Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь­яким чинним підручником фізики для 7 класу. Призначено для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів фізики.

Отзывы о книге «Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Фізика. 7 клас. Зошит для контролю навчальних досягнень"

Наверх