Войти
/
Регистрация
Регистрация позволяет Вам пользоватся дополнительными услугами нашего магазина
Корзина
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Киеву

БЕСПЛАТНО
при заказе от 500 грн

Книга "Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія"

нет фото
Кликните на картинку для расширенного просмотра
0.00
0 отзывов
Артикул:182771

Характеристики книги "Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія"

Год издания:

2016

Количество страниц:

250

ISBN:

978-611-01-0792-1

Переплёт:

мягкий

Формат:

60×88/16 (150x210 мм)

Вес:

200 г

Описание книги «Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія»

В монографії представлено сучасно оновлений процес формування та прийняття управлінських рішень в системі ангстремменеджменту авіапідприємств, уведено нові економічні поняття, систематизовано науковий та методичні підходи до п...

Купить другие книги автора

Описание книги «Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія»

В монографії представлено сучасно оновлений процес формування та прийняття управлінських рішень в системі ангстремменеджменту авіапідприємств, уведено нові економічні поняття, систематизовано науковий та методичні підходи до прогнозування ризиків, охарактеризовано шляхи запобігання корпоративному захопленню, запропоновано вдосконалення методів забезпечення конкурентоспроможності авіапідприємств. Монографію рекомендовано для використання при подальших дослідженнях у напрямах забезпечення ефективності ухвалення управлінських рішень стосовно підвищення економічної стійкості та господарської надійності авіапідприємств.

Отзывы о книге «Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія»

Здесь можете оставить
свой отзыв о товаре

Отзыв
Комментарий
Осталось

Оценка

Кому:
Тема:
Закрыть комментарий к отзыву

Разделы, в которых можно купить "Ангстремменеджмент авіапідприємств. Сучасний підхід до ефективного прийняття управлінських рішень. Монографія"

Свернуть Развернуть
Наверх