Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Психологія відносин

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

5.00
350 
Купити
166 
Купити

Пять языков любви Гэри Чепмен
150 
Купити
382 
Купити
410 
Купити

Секрети успішних сімей Артем Толоконін
130 
Купити
170 
Купити
160 
Купити

Книги з психології відносин

Психологія відносин - міждисциплінарний напрямок в психології, в рамках якого вивчається ряд соціально-психологічних питань, таких як: фактори, що впливають на взаємовідносини між людьми; цикл розвитку відносин між чоловіком і жінкою; детермінанти вибору партнера; міжподружнє спілкування; стандартні установки на сім'ю і шлюб; моделі поведінки людини в соціумі.

Психологія відносин між людьми - це вкрай важлива і вічна тема, яка цікавить широке коло читачів, оскільки безпосередньо стосується кожного як члена суспільства. Книги з психології відносин висвітлюють теми сімейних, міжособистісних, ділових, громадських зв'язків.

Відносини між людьми сповнені труднощів і з наукової точки зору характеризуються сукупністю психологічних особливостей та соціальних стереотипів. Пізнати світ відносин, зрозуміти особливості взаємозв'язків між людьми можна прочитавши книги, праці практикуючих психологів, людей з багатим досвідом і фундаментальними знаннями в даній галузі науки. Книги про психологію відносин - це не суха теорія, а досвід конкретних людей, які успішно подолали складні життєві ситуації самостійно або надавали допомогу своїм пацієнтам.

Книги з психології для жінок можуть дати відповіді на одвічні жіночі питання, наприклад: як переконатися в любові чоловіка, як повернути відносини з чоловіком, які витоки ревнощів і причини зради. Гідна книга про психологію відносин між чоловіком і жінкою в правильних руках може стати ключем до успіху в особистому житті і відносинах з оточуючими людьми в цілому. Вона освіжить відносини і, можливо, допоможе усунути конфлікти, викликані тим, що Ви до сих пір не розуміли їх першопричину.

Якщо Вам необхідно розібратися у власних почуттях або почуттях партнера до Вас, зробити правильний доленосний вибір, або Ви відчуваєте необхідність змінити себе або покінчити зі стереотипністю свого мислення - книга з психології відносин буде хорошим помічником. Психологія відносин - тематика, яку досліджують протягом багатьох років, тому купити книги, які розглянути питання, що вас цікавлять, під різними кутами і сформувати повноцінну картину не складе особливих труднощів. На сайті «Букля» в розділі «Психологія відносин» книги представлені авторами зі світовим ім'ям і найбільш повно охоплюють весь спектр питань про людські взаємини.

Приховати
Вгору