Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Пізнавальна і довідкова література

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
147 
Купити
5.00
Пес на ім’я Мані Бодо Шефер
120 
Купити
120 
Купити
Карти Олександра Мізелінські
450 
Купити
400 
Купити
180 
Купити
Космос Анна Булгакова
25 
Купити
акція
200 
Купити
330 
Купити
Я і КонституціЯ Лариса Денисенко
200 
Купити
220 
Купити
Школа открытий. Опыты Ольга Шапина
7 
Купити
Малечі про інтимні речі Юлія Ярмоленко
200 
Купити

5.00
Світ тварин Рут Мартін
290 
Купити
Що робити коли... Людмила Петрановська
199 
Купити
350 
Купити
Стильна книжка для панянки Оксана Караванська
180 
Купити
акція
130 123.50
Купити
Атлас. Динозавры Майкл К. Бретт-Шуман
500 
Купити
Что, зачем и почему? Барбара Тэйлор
200 
Купити
Божий свет в слепых очах Блаженная Матрона Московская
25 
Купити
196 
Купити
200 
Купити
180 
Купити

Пізнавальна і довідкова література

Багато хто пам'ятає, наскільки колись нас захоплювали великі, барвисті дитячі енциклопедії. У них було прекрасно все: і нестандартний формат, і яскраві ілюстрації, і навіть великі літери заголовків. Їх можна було розглядати нескінченно, при цьому дивуючись, радіючи і мріючи. Ті, кому не чужі подібні спогади, напевно захочуть подарувати схожі враження своїй дитині. Зробити це зовсім не складно. Потрібно просто зайти на сайт інтернет-магазину Букля і підібрати найбільш підходящі, на ваш погляд, пізнавальні книги для дітей.

У нашому каталозі представлені енциклопедії для молодших школярів, пізнавальна література для дошкільнят, а також енциклопедії для школярів старшого віку, що стосуються абсолютно різних тем і сфер життя. Це, наприклад, пізнавальна література для дітей про будову людського тіла, доісторичні часи та динозаврів, тварин і рослини, різну техніку і космічні простори, взаємини між чоловіками і жінками і т.д. і т.п. Крім того, в окремі розділи винесені корисні поради для хлопчиків і дівчаток. Дітям, особливо в підлітковому віці, дуже важливо мати під рукою надійне джерело рекомендацій, як діяти в тій чи іншій ситуації, адже зважитися запитати про якісь речі у дорослих не завжди виходить.

Якщо вам потрібні саме енциклопедії для дітей, купити їх також можна дуже швидко і вигідно в нашому магазині. Заходьте в категорію “Енциклопедії” та купуйте найбільш актуальні та цікаві для вашої дитини видання. Тут є енциклопедії для дошкільнят, орієнтовані на найменших читачів (“Людина” Юлія Каспарова, “Домашні тварини” Олександра Смирнова, “Будь здоровий, малюк!” Т. Матвієнко та інші), а також енциклопедії для школярів, які підходять для учнів молодшої та середньої школи (“Велика енциклопедія молодшого школяра. Все про все” Яна Батий, “Автомобілі” Марк Шліклін, “Discovery. Цей небезпечний світ” та інші).

Варто відзначити, що пізнавальні книги для дітей можуть стати відмінним подарунком на будь-яке свято. Всі маленькі чомучки з величезним задоволенням вбирають в себе нову інформацію, особливо якщо вона стосується речей і явищ, які їм подобаються.

Будь-які пізнавальні і довідкові посібники, в тому числі і енциклопедії для дітей, купити можна з доставкою по Україні.

Приховати
Вгору