Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Пізнавальна і довідкова література

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50


280 
Купити

5.00
Пес на ім’я Мані Бодо Шефер
220 
Купити

220 
Купити
Карти Олександра Мізелінські
600 
Купити
Космос Ганна Булгакова
40 
Купити
270 
Купити
390 
Купити
Малечі про інтимні речі Юлія Ярмоленко
250 
Купити
654 
Купити
360 
Купити
250 
Купити

750 
Купити
Тварини в лісі Василь Федієнко
400 
Купити
На подвір’ї. In the yard Олена Забара
60 
Купити
5.00
Рік у лісі Емілія Дзюбак
400 
Купити
55 
Купити
Тварини на фермі Василь Федієнко
400 
Купити
200 
Купити
390 
Купити
360 
Купити
290 
Купити

5.00
Динозаври Рут Мартін
500 
Купити
306 
Купити

Пізнавальна і довідкова література

Багато хто пам'ятає, наскільки колись нас захоплювали великі, барвисті дитячі енциклопедії. У них було прекрасно все: і нестандартний формат, і яскраві ілюстрації, і навіть великі літери заголовків. Їх можна було розглядати нескінченно, при цьому дивуючись, радіючи і мріючи. Ті, кому не чужі подібні спогади, напевно захочуть подарувати схожі враження своїй дитині. Зробити це зовсім не складно. Потрібно просто зайти на сайт інтернет-магазину Букля і підібрати найбільш підходящі, на ваш погляд, пізнавальні книги для дітей.

У нашому каталозі представлені енциклопедії для молодших школярів, пізнавальна література для дошкільнят, а також енциклопедії для школярів старшого віку, що стосуються абсолютно різних тем і сфер життя. Це, наприклад, пізнавальна література для дітей про будову людського тіла, доісторичні часи та динозаврів, тварин і рослини, різну техніку і космічні простори, взаємини між чоловіками і жінками і т.д. і т.п. Крім того, в окремі розділи винесені корисні поради для хлопчиків і дівчаток. Дітям, особливо в підлітковому віці, дуже важливо мати під рукою надійне джерело рекомендацій, як діяти в тій чи іншій ситуації, адже зважитися запитати про якісь речі у дорослих не завжди виходить.

Якщо вам потрібні саме енциклопедії для дітей, купити їх також можна дуже швидко і вигідно в нашому магазині. Заходьте в категорію “Енциклопедії” та купуйте найбільш актуальні та цікаві для вашої дитини видання. Тут є енциклопедії для дошкільнят, орієнтовані на найменших читачів (“Людина” Юлія Каспарова, “Домашні тварини” Олександра Смирнова, “Будь здоровий, малюк!” Т. Матвієнко та інші), а також енциклопедії для школярів, які підходять для учнів молодшої та середньої школи (“Велика енциклопедія молодшого школяра. Все про все” Яна Батий, “Автомобілі” Марк Шліклін, “Discovery. Цей небезпечний світ” та інші).

Варто відзначити, що пізнавальні книги для дітей можуть стати відмінним подарунком на будь-яке свято. Всі маленькі чомучки з величезним задоволенням вбирають в себе нову інформацію, особливо якщо вона стосується речей і явищ, які їм подобаються.

Будь-які пізнавальні і довідкові посібники, в тому числі і енциклопедії для дітей, купити можна з доставкою по Україні.

Приховати
Вгору