Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Пізнавальна і довідкова література

8561 книга
Книги українською (1401 книг)
Кількість елементів на сторінці:
25
50

175 
Купити

250 
Купити
Світ навколо нас. Акули Дмитро Турбаніст
99 
Купити

Місто Елеонора Барзотті
400 
Купити

Твоє тіло Елеонора Барзотті
400 
Купити

Про культуру та етикет Світлана Крупчан
75 
Купити

301 
Купити

Аеропорт Елеонора Барзотті
400 
Купити

Секреты огня Ілля Калімулін
190 
Купити

Секрети вогню Ілля Калімулін
190 
Купити

Найкращі футболісти світу Дмитрий Шаповалов
80 
Купити
225 
Купити
239 
Купити

Roblox. Мегадовідник Крейг Джеллі
250 
Купити

200 
Купити

Пізнавальна і довідкова література

Багато хто пам'ятає, наскільки колись нас захоплювали великі, барвисті дитячі енциклопедії. У них було прекрасно все: і нестандартний формат, і яскраві ілюстрації, і навіть великі літери заголовків. Їх можна було розглядати нескінченно, при цьому дивуючись, радіючи і мріючи. Ті, кому не чужі подібні спогади, напевно захочуть подарувати схожі враження своїй дитині. Зробити це зовсім не складно. Потрібно просто зайти на сайт інтернет-магазину Букля і підібрати найбільш підходящі, на ваш погляд, пізнавальні книги для дітей.

У нашому каталозі представлені енциклопедії для молодших школярів, пізнавальна література для дошкільнят, а також енциклопедії для школярів старшого віку, що стосуються абсолютно різних тем і сфер життя. Це, наприклад, пізнавальна література для дітей про будову людського тіла, доісторичні часи та динозаврів, тварин і рослини, різну техніку і космічні простори, взаємини між чоловіками і жінками і т.д. і т.п. Крім того, в окремі розділи винесені корисні поради для хлопчиків і дівчаток. Дітям, особливо в підлітковому віці, дуже важливо мати під рукою надійне джерело рекомендацій, як діяти в тій чи іншій ситуації, адже зважитися запитати про якісь речі у дорослих не завжди виходить.

Якщо вам потрібні саме енциклопедії для дітей, купити їх також можна дуже швидко і вигідно в нашому магазині. Заходьте в категорію “Енциклопедії” та купуйте найбільш актуальні та цікаві для вашої дитини видання. Тут є енциклопедії для дошкільнят, орієнтовані на найменших читачів (“Людина” Юлія Каспарова, “Домашні тварини” Олександра Смирнова, “Будь здоровий, малюк!” Т. Матвієнко та інші), а також енциклопедії для школярів, які підходять для учнів молодшої та середньої школи (“Велика енциклопедія молодшого школяра. Все про все” Яна Батий, “Автомобілі” Марк Шліклін, “Discovery. Цей небезпечний світ” та інші).

Варто відзначити, що пізнавальні книги для дітей можуть стати відмінним подарунком на будь-яке свято. Всі маленькі чомучки з величезним задоволенням вбирають в себе нову інформацію, особливо якщо вона стосується речей і явищ, які їм подобаються.

Будь-які пізнавальні і довідкові посібники, в тому числі і енциклопедії для дітей, купити можна з доставкою по Україні.

Приховати
Вгору