Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Пізнавальна і довідкова література

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
Космос Ганна Булгакова
42 
Купити
Школа открытий. Опыты Ольга Шапина
5 
Купити
130 
Купити
Божий свет в слепых очах Блаженная Матрона Московская
33 
Купити
200 
Купити
37 
Купити
7 
Купити
238 
Купити
Невгамовний світ Річард Скаррі
200 
Купити
Тигреня Сілія Нейл Морріс
53 
Купити
380 
Купити

5.00
Підводний світ Рут Мартін
290 
Купити
468 
Купити
Волт Дісней Марія Сердюк
255 
Купити
Good Night Stories for Rebel Girls. Volume 2 Франческа Кавалло
900 
Купити
Маргарет Тетчер Ірина Костюченко
215 
Купити
238 
Купити
196 
Купити
100 
Купити
600 
Купити
Чистимо зубки щодня Геннадій Меламед
37 
Купити

Пізнавальна і довідкова література

Багато хто пам'ятає, наскільки колись нас захоплювали великі, барвисті дитячі енциклопедії. У них було прекрасно все: і нестандартний формат, і яскраві ілюстрації, і навіть великі літери заголовків. Їх можна було розглядати нескінченно, при цьому дивуючись, радіючи і мріючи. Ті, кому не чужі подібні спогади, напевно захочуть подарувати схожі враження своїй дитині. Зробити це зовсім не складно. Потрібно просто зайти на сайт інтернет-магазину Букля і підібрати найбільш підходящі, на ваш погляд, пізнавальні книги для дітей.

У нашому каталозі представлені енциклопедії для молодших школярів, пізнавальна література для дошкільнят, а також енциклопедії для школярів старшого віку, що стосуються абсолютно різних тем і сфер життя. Це, наприклад, пізнавальна література для дітей про будову людського тіла, доісторичні часи та динозаврів, тварин і рослини, різну техніку і космічні простори, взаємини між чоловіками і жінками і т.д. і т.п. Крім того, в окремі розділи винесені корисні поради для хлопчиків і дівчаток. Дітям, особливо в підлітковому віці, дуже важливо мати під рукою надійне джерело рекомендацій, як діяти в тій чи іншій ситуації, адже зважитися запитати про якісь речі у дорослих не завжди виходить.

Якщо вам потрібні саме енциклопедії для дітей, купити їх також можна дуже швидко і вигідно в нашому магазині. Заходьте в категорію “Енциклопедії” та купуйте найбільш актуальні та цікаві для вашої дитини видання. Тут є енциклопедії для дошкільнят, орієнтовані на найменших читачів (“Людина” Юлія Каспарова, “Домашні тварини” Олександра Смирнова, “Будь здоровий, малюк!” Т. Матвієнко та інші), а також енциклопедії для школярів, які підходять для учнів молодшої та середньої школи (“Велика енциклопедія молодшого школяра. Все про все” Яна Батий, “Автомобілі” Марк Шліклін, “Discovery. Цей небезпечний світ” та інші).

Варто відзначити, що пізнавальні книги для дітей можуть стати відмінним подарунком на будь-яке свято. Всі маленькі чомучки з величезним задоволенням вбирають в себе нову інформацію, особливо якщо вона стосується речей і явищ, які їм подобаються.

Будь-які пізнавальні і довідкові посібники, в тому числі і енциклопедії для дітей, купити можна з доставкою по Україні.

Приховати
Вгору