Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Медична література

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

Эндоэкология здоровья Иван Неумывакин
90 
Купити

5.00
Все в нужный момент Иоганна Паунггер
66 
Купити

139 
Купити

Вода - жизнь и здоровье Иван Неумывакин
21 
Купити
акція

4.67
Исцели свою жизнь Луиза Л. Хей
126 119.70
Купити

100 
Купити
акція

158 
Купити
Позвоночник Иван Неумывакин
38 
Купити
53 
Купити
акція
55 27.50
Купити
291 
Купити
Диабет Иван Неумывакин
37 
Купити
акція

280 дней до вашего рождения Катарина Вестре
306 290.70
Купити
271 
Купити

Книги з медицини

В даному розділі каталогу представлені книги з медицини, які дозволять знайти необхідну інформацію в різних областях практичної і теоретичної медицини. Ми подбали про те, щоб купити медичну літературу студентам середніх і вищих медичних навчальних закладів, а також практикуючим лікарям і працівникам охорони здоров'я було максимально зручно. Деяка література може стати цікавою і простому читачеві з пізнавальної точки зору. Так купити медичні книги, мова в яких йде про історію медицини або великі відкриття, можна в подарунок.

Діяльність будь-якого медичного фахівця, як початківця, так і досвідченого, полягає в постійному вирішенні виникаючих перед ним надзвичайно важливих завдань. Саме для оволодіння швидкими навичками прийняття рішень необхідно медичну освіту. Більшість лікарських завдань часто зустрічаються і є типовими, їх рішення доходять до автоматизму ще під час навчання або інтернатури. Однак, час від часу виникають і ситуації, які не мають очевидного рішення. У такі моменти підтверджується авторитет і кваліфікація лікаря. Виникаючі завдання можна вирішувати по-різному, але найбільш правильним методом є вивчення спеціальної медичної літератури.

Чим вища кваліфікація фахівця, тим частіше він звертається до медичній літературі. Тільки досвідченого лікаря цікавлять не підручники з медицини, а нові медичні книги, написані авторитетними іноземними авторами і розкривають суть вузького питання.

Медична література, купити яку можна на сайті «Букля», максимально охоплює безліч напрямків медицини, різноманітність авторів і видавництв. Кожен поважаючий себе лікар повинен вміти надати розгорнуту консультацію пацієнтам. З цією метою різні медичні книги купити радять з першого курсу навчального закладу і протягом усього часу кар'єри.

Щоб отримати досить повне висвітлення тем, що Вас цікавлять, можна пройти в пошуках необхідної медичної літератури не одну бібліотеку. Але в наш час куди простіше і швидше знайти і купити книги з медицини в інтернет-магазині. У нас Ви можете замовити найбільш свіжі і якісні книги про медицину з доставкою в будь-який регіон України.

Приховати
Вгору