Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Комп'ютерна література

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50
250 
Купити
Адміністратор INSTAGRAM 2.0 Дмитро Кудряшов
160 
Купити
1 250 
Купити
250 
Купити
300 
Купити
250 
Купити
Чиста архітектура Роберт Мартін
560 
Купити
Чистий код Роберт Мартін
560 
Купити
iPad 2 для чайников Боб Ле-Витус
230 
Купити
Microsoft Excel 2003. Стислий курс Катерина Курбатова
140 
Купити
1 900 
Купити
C# для чайников Чак Сфер
650 
Купити
200 
Купити
1 500 
Купити
500 
Купити
140 
Купити
140 
Купити
140 
Купити
1 300 
Купити
200 
Купити
MINECRAFT для початківців Стефані Мілтон
290 
Купити
1 000 
Купити

Комп'ютерна література

Дана епоха ознаменована стрімким технічним прогресом. З розвитком інформаційних технологій все частіше з'являється комп'ютерна література, присвячена абсолютно різним темам і проблемам. Вона користується великим попитом, так як, напевно, жодна з існуючих на сьогодні сфер діяльності людини не обходиться без використання комп'ютерного обладнання.

В інтернет-магазині "Букля"широко представлена ​​комп'ютерна література, купити яку можна з доставкою по Києву, а також в інші міста України. Оскільки книги про комп'ютери та програми, власне, як і об'єкти їх дослідження, постійно видозмінюються і удосконалюються, ми намагаємося регулярно оновлювати каталог товарів.

Кожен відвідувач зможе знайти найбільш актуальні та цікаві для себе комп'ютерні книги і купити їх за прийнятною ціною, так як на сайті містяться книги про комп'ютери та т. д. В кількості понад півтори тисячі примірників. Всі вони розділені на підкатегорії, в залежності від тематики. Наприклад, у нас є комп'ютерна література про Бази даних, Інтернет і Web-сторінки, Операційні системи, Мови і системи програмування і багато іншого. Побачити все підрозділи можна в списку під назвою категорії Комп'ютерна література. Сподіваємося, такий розподіл спростить пошук необхідного і дозволить заощадити час.

З огляду на те, що відповідним напрямом цікавляться представники абсолютно різних професій, віку, рівня знань і т. д., ми постаралися сформувати асортимент таким чином, щоб всі наші клієнти змогли підібрати для себе щось вартісне.

Автори робіт - найчастіше висококваліфіковані майстри своєї справи, які досягли високих результатів і вирішили поділитися своїми навичками, досвідом і секретами успіху з публікою. Результатом стали такі популярні комп'ютерні книги, купити які можна на "Буклі", такі як Веб-програмування для чайників” Абрахама Никхила, “Секрети Python: 59 рекомендацій по написанню ефективного коду” Бретта Слаткіна, “Фінансове моделювання з використанням Excel” Шимона Беннінг, “Алгоритми. Побудова і аналіз” і т. д.

Якщо ви хочете купити книги про комп'ютери та програми, але з якихось причин вибрати кращі роботи не виходить, наберіть наш номер телефону. Менеджери відповідають на всі питання з 9:00 до 19:00 щодня, крім неділі.

Приховати
Вгору