Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)360 57 00 (050)224 55 56 (093)717 79 30 (068)940 91 51

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Англійська мова

Завантажується...
Сортувати по
По популярності
Новинки
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
Кількість елементів на сторінці:
35
50

42 
Купити
Аліса в країні чудес Льюїс Керрол
32 
Купити
Мері Поппінс Памела Треверс
32 
Купити
23 
Купити
37 
Купити
400 
Купити
415 
Купити
Казки про тварин Редьярд Кіплінг
32 
Купити
45 
Купити
56 
Купити
Focus 3. Workbook Daniel Brayshaw
250 
Купити
Пригоди котика Томмі Вікторія Довганець
23 
Купити
210 
Купити
204 
Купити
Discover the UK Анна Павлюк
160 
Купити
Попелюшка / Cinderella Шарль Перро
23 
Купити
23 
Купити
Останній із Могікан Джеймс Фенімор Купер
37 
Купити
460 
Купити
193 
Купити
20 
Купити
420 
Купити
224 
Купити

Книги для вивчення англійської мови

В епоху глобалізації важко не помітити, як зростає значення англійської мови. У рейтингу засобів міжнародного спілкування він займає друге місце після китайського та випереджає ще 6 позицій (іспанська, арабська, російська, португальська, французька, німецька).

Щоб відчувати себе комфортно в інших країнах, вести неформальні або ділові діалоги з іноземцями, вільно користуватися всіма благами цивілізації або просто підвищити рівень освіченості, більшість з нас вирішує вивчати англійську.

Книги для вивчення англійської мови - мастхев і для тих, хто вирішив займатися самостійно, і для тих, хто відвідує спеціальні курси або репетитора. У нашому інтернет-магазині будь-який бажаючий може купити книги з англійської мови. В асортименті представлені підручники, розраховані для різних рівнів підготовки. Наприклад, ми можемо запропонувати книги для вивчення англійської мови з нуля, картки з простими словами і популярні казки англійською, завдяки яким навчання вашої дитини стане набагато цікавіше і продуктивніше. Дорослим слід звернути увагу на більш серйозні книги. Самовчитель, посібник з доданим CD-диском, словник і світовий бестселер в оригіналі стануть вашими вірними помічниками на шляху удосконалення знань.

Щоб визначитися з вибором і купити книгу з англійської мови відвідувачам було простіше, віртуальний магазин "Букля"відкриває доступ до анотацій, змістом, деяким головам або інших фрагментів книг. Самовчитель англійської мови, посібник з граматики або двомовних художній твір, таким чином, стає набагато зрозумілішим. Користувач має можливість безпомилково визначити, чи потрібно йому купити книгу з англійської мови того чи іншого характеру.

Для нас дуже важливо, щоб покупці завжди могли купувати найякіснішу і затребувану літературу, в числі якої і книги для вивчення англійської мови. У зв'язку з цим "Букля"регулярно оновлює і поповнює свій асортимент популярними і рідкісними виданнями.

Якщо у вас виникли будь-які питання, що стосуються того, як замовити необхідний підручник, а також яким чином здійснюється оплата і доставка товарів, обов'язково зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми із задоволенням допоможемо вам.

Приховати
Вгору