Подарочные сертификаты Подарочные сертификаты
 
Увійти
/
Реєстрація
Реєстрація дозволяє Вам користуватись додатковими послугами нашого магазину
Кошик
(044)357 14 40 (050)224 55 56 (093)717 79 30

Доставка по Києву

БЕЗКОШТОВНО
при замовленні від 500 грн.

Життя без обмежень

Життя без обмежень - купити і читати книгу
Натисніть на зображення для розширеного перегляду
5.00
21  відгук
Артикул:126940

Характеристики книги "Життя без обмежень"

Автор:

Видавництво:

Рік видання: 2020

Кількість сторінок:

352

Мова:

Українська

Ілюстрації:

нема ілюстрацій

Папір:

офсетний

Перекладач:

ISBN:

978-617-7347-00-1

Серія

Обкладинка:

Тверда

Формат:

60×84/16 (145x200 мм)

Вага:

400 г

Опис книги «Життя без обмежень»

Книга " Життя без обмежень " - неймовірно вражаюча історія незвичайної людини, що входить в серію "True Story". Нік Вуйчіч народився без рук та ніг. Та він зміг подолати свою інвалідність, щоб вести ...

Опис книги «Життя без обмежень»

Книга "Життя без обмежень" - неймовірно вражаюча історія незвичайної людини, що входить в серію "True Story".

Нік Вуйчіч народився без рук та ніг. Та він зміг подолати свою інвалідність, щоб вести не тільки самостійне, але й насичене життя, ставши зразком для будь-кого, хто шукає справжнє щастя.

Сьогодні Нік Вуйчич - відомий мотиваційний оратор, успішний бізнесмен та письменник. Він побував у різних куточках земної кулі, провів тисячі тренінгів, надихаючи свої прикладом багатьох людей. Головна ціль його виступів - знайти ціль свого життя, незважаючи на будь-які перешкоди на шляху.

Історія його життя - це емоційна надихаюча розповідь про те, як подолати труднощі та відчай, повірити в себе та стати щасливим; це щоденна невпинна праця над собою; зрештою це історія успіху, що розпочалася з віри в себе.

Книга "Життя без обмежень" українською мовою доступна для замовлення на сайті нашого магазину.

 

5.00
Ник Вуйчич
Австралия, 04.12.1982

Сегодня это один из самых известных людей, великолепный оратор, христианский проповедник, писатель, бизнесмен. Он объездил практически весь мир и своими выступлениями вдохновляет и воодушевляет самых разных людей. Но так было не всегда.

Читати повністю

Відгуки про книгу «Життя без обмежень»

0
книга життя без обмежень

Мотивує, дійсно мотивує жити, розправивши плечі.

Ответить
0
Життя без обмежень. Нік Вуйчич

Не первый раз заказываю у вас книги. Спасибо, за хороший сервис. Честно говоря, купила книгу, узнав о розыгрыше. Я уже давно знала, что Ник Вуйчич будет в сентябре в Киеве и очень рада, что Букля предоставляет такую возможность , выиграть билет. Надеюсь, мне повезет и я смогу больше узнать на его лекции. Начала читать его книгу Життя без обмежень. Очень рада, что ее приобрела. Когда дочитаю, хочу начать читать ее своим детям. Побольше бы таких людей как Ник в нашем мире.

Ответить
0
Перше знайомство.

Я вперше відкрила для себе Ваш книжковий магазин і тепер з нетерпінням чекаю на чудові книги. Щиро дякую! Сама маю фізичні вади (інвалід дитинства), через що часто занепадаю духом, комплексую, опускаю руки та прямую за течією... Знаю, що є випадки набагато важчі чим у мене й люди повноцінно живуть радіючи кожному дню і я маю надію, що книга Ніка Вуйчича "Життя без обмежень" відкриє мені очі й подарує нове життя.

Ответить
0

Спасибо "Букле" за возможность попасть на выступления такого потрясающего человека как Ник Вуйвич! Его книги способны изменить жизнь!!! С нетерпение жду результатов розыгрыша. P.S. Надеюсь мне повезет)

Ответить
0
Нік Вуйчич

Ця людина дійсно має силу волі! З великим нетерпінням чекаю свій примірник ;)

Ответить
Відгук
Коментар
Осталось

Оцінка

Кому:
Тема:
Закрити коментар до відгуку
Рецензії

Рецензия на книгу Життя без обмежень
2020-02-18 12:27:57

Книжка «Життя без обмежень» написана автором, зовнішність якого дуже суперечить нашим уявленням про свободу і безстрашність. Нік Вуйчич – простий австралійський хлопець родом із Сербії, що народився без кінцівок. Для більшості людина з такими фізичними вадами приречена на вічні страждання та муки. Однак біографія і життєвий шлях Ніка доводять зворотнє.

Якщо ви думаєте, що ця книжка про людей з інвалідністю і тільки, то це далеко не так. Чи кожен з нас може з впевненістю сказати, що він приймає себе таким яким він народився? Хтось далеко не в захваті від форми свого носу, хтось, взагалі, вдається до хірургічних втручань, а інші просто соромляться своєї сутності, ховаючись за удаваними масками престижу та достатку.

Нік пише, як полюбити себе недосконалого і прийняти себе таким яким тебе створив Господь. Він закликає зосереджуватися на своїх гарних і сильних сторонах і повністю ігнорувати слабкі. Тільки так за плечима можуть вирости крила і з’явиться віра в себе та свою унікальність.

Для кого стане цікавою історія Ніка: вона стане сильним трампліном для тих, хто вагається зробити рішучий крок в бік суттєвих перемін; для тих, хто зневірився і втратив життєві орієнтири. Особливо корисною вона буде для молоді, життя яких переповнене емоціями і пошуку свого місця під сонцем. Загалом, її можна рекомендувати широкому колу читачів. Крім того, приклад Ніка Вуйчича можна наводити і школярам, для формування почуття прийняття людей з інклюзивністю.

Вгору